KOLOROWA EDUKACJA. Kraje świata

Przegląd

Już jest! Kolejna książeczka-kolorowanka z serii KOLOROWA EDUKACJA. Tym razem Wydawnictwo RM zabiera dzieci w podróż po krajach świata!

Z ciekawych opowiastek o niezwykłych zakątkach globu mali odkrywcy dowiedzą się między innymi, kto wymyślił bajkę o Królowej śniegu, w którym państwie odbywa się najsłynniejszy karnawał, co to takiego kimono i gdzie znajduje się Wielka Rafa Koralowa. Kolorowe naklejki podpowiedzą im zaś, jakie kredki przygotować, by pokolorować flagi państwowe poszczególnych krajów.

KOLOROWA EDUKACJA to seria, dzięki której twoje dziecko rozbudzi swoją wrażliwość artystyczną, dowie się wiele o Polsce i o świecie, rozwinie spostrzegawczość i koncentrację, zdobędzie umiejętność samodzielnej pracy, będzie się świetnie bawić, a może nawet… zaprosi cię do wspólnego odkrywania kolorowego świata!

Patronat medialny nad publikacją sprawuje TVP ABC oraz portale: www.miastodzieci.pl, www.dzieckowwarszawie.pl, a także www.mjakmama.pl. W serii ukazały się już książeczki kolorowanki: Ptaki Polski, Zwierzęta Polski oraz Rośliny Polski.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.