Ostry Dyżur Literacki w Poznaniu na Targach Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców

Ostry Dyżur Literacki w Poznaniu na Targach Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców

Przegląd

Targi to święto czytelników, zwłaszcza takie Targi ale tyle książek może przyprawić o silny ból głowy. I tu przychodzą z pomocą lekarze pełniący Ostry Dyżur Literacki! We wszystkie dni targowe specjaliści będą badać i leczyć… literaturą.   

Lekarze  Ostrego Dyżuru Literackiego udowodnią, że czytanie może być najlepszym lekarstwem na nudę, a na nie czytanie jest tylko jedno lekarstwo – ciekawa książka.

Ostry Dyżur Literacki to akcja promująca czytelnictwo w zaskakującej happeningowej formie utrzymującej balans pomiędzy zabawą a autorytetem eksperta. Skierowana jest przede wszystkim do dzieci do 12 r. ż. i ich rodziców. W scenografii i konwencji gabinetu lekarskiego specjaliści literatury dla dzieci rekomendują wartościowe książki indywidualnie dobrane do wieku i preferencji oraz dotychczasowych doświadczeń czytelniczych ze szczególnym uwzględnieniem wartościowych nowości.

Tytuły książek i ich dawkowanie przepisywane są na receptach. Akcja ma za zadanie uzdrowić tych, którym wydaje się, że czytanie jest nudne i zarekomendować kolejne wartościowe tytuły dzieciom, które od książek nie stronią.

—-

Gdzie szukać: Stoisko portalu CzasDzieci.pl  30A, pawilon 7

Targi Książki dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

  1. Głogowska 14
    60-734 Poznań

Godziny dyżurów:

Piątek (24.03): 10:00 – 18:00

Sobota (25.03): 10:00 – 18:00

Niedziela (26.03): 10:00 – 16:00

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.