W „Podróż na Operiona” z Anetą Skarżyński

Przegląd

„Podróż na Operiona” to przesycona sensacjami, aferami, zakulisowymi tajemnicami – nierzadko o kryminalnym lub erotycznym zabarwieniu, powieść autorstwa Anety Skarżyński. Świat postaci powszechnie znanych z historii sztuki, tym razem będziemy mogli poznawać w fantastycznej scenerii galaktyki Operiona.

 

książka dostępna w księgarni internetowej

http://www.psychoskok.pl/produkt/podroz-na-operiona

Ania, główna bohaterka powieści pilnie uczy się gry na fortepianie, choć jej prawdziwym marzeniem jest śpiewanie. Decyzja, by podjąć naukę w elitarnej szkole muzycznej z pewnością jest jak najbardziej słuszna, tyle że aby się do niej dostać trzeba przejść sprawdzian z historii opery.

Zaraz po premierze spektaklu „Upiór w operze” Ania zbiegnie do orkiestronu, gdzie przez przypadek zostaje zamknięta, a tam pozna Eustachiusza, który złoży jej niecodzienną propozycję międzyplanetarnego wojażu. W ten wyjątkowy sposób rozpoczyna się niezapomniana przygoda, dzięki której Ania będzie mogła zrealizować marzenie, a czytelnicy świetnie się bawić poznając perypetie artystów, i nawet w geniuszach dostrzegając zwykłych śmiertelników.

W trakcie wyprawy nikt nie będzie narzekać na brak wrażeń, których zapowiedzią może stać się świadomość, że wrota Operiona otwierają mroczne dzieje madrygalisty – sadysty, Carla Gesualdo da Venosa.

Książka napisana została w prosty i humorystyczny sposób, dlatego spełni oczekiwania czytelników w każdym wieku, którzy potrafią docenić humor, sensację, przygodę i malarstwo z gatunku realizmu baśniowego, a także anty-entuzjaści opery, którym autorka dedykuje pozycje.

Aneta Skarżyński, która mówi o sobie „Jestem śpiewaczką operową z powikłaniami malarskimi i literackimi skutkami ubocznymi”, wzbogaciła „Podróż na Operiona” ilustracjami własnego autorstwa.

Poznaj inne książki autorki

http://www.psychoskok.pl/autorzy/aneta-skarzynski

Zapraszamy na stronę autorską Anety Skarżyński na FB

https://www.facebook.com/skarzynskianeta

Odwiedź naszą stronę

Wydawnictwo Psychoskok

Zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.