Za wszystkie błędy

Przegląd

Tytuł:  Za wszystkie błędy

Autor: Irene Cao

Tytuł oryginału: Per tutti gli sbagli

Tłumaczenie: Wojciech Wąsowicz
Format: 123 x 195 mm

Oprawa: broszurowa + skrzydełka

ISBN: 978-83-7999-905-7

Cena: 35,90

Premiera: 1 lutego 2017

 

Książka dostępna także jako e-book

 

Autorka powieści erotycznych Widzę cię, Słyszę cię i Pragnę cię powraca z nową zmysłową historią!

Już w marcu druga część opowieści!

Linda to trzydziestotrzyletnia dekoratorka wnętrz ze sporym bagażem romansowych doświadczeń. Doskonale wie, że jej wady – pożądliwość, gniew, lenistwo i łakomstwo – są jej siłą. A kiedy czegoś pragnie, musi to zdobyć i nie prosi o pozwolenie. Wielu już próbowało ją zmienić, naprawić liczne niedoskonałości, ale jak dotąd nikomu się to nie udało.

Jedyną osobą, która naprawdę ją rozumie, jest jej przyjaciel Alessandro, fotoreporter. Gdyby miał ją sfotografować, zrobiłby zdjęcie nieco poruszone i piękne i zatytułował je „Siedem grzechów głównych”.

Być może właśnie w naturze Lindy leży przyczyna, dla której nie odnalazła jeszcze miłości. Czy zmieni się to za sprawą Tommasa Bellego, chłodnego i opanowanego mężczyzny, który zleca jej urządzenie swojej willi?

„Ta historia powstała, by czytelnik mógł marzyć. Od pierwszej strony otrzymuje więc to, czego szukał: prostą narrację, miłość, piękną scenerię, nieco erotyki, przygodę i oczywiście szczęśliwe zakończenie”.

Corriere del Veneto

„Po międzynarodowym sukcesie trylogii Irene Cao, autorka powraca z nową erotyczną powieścią, by przypomnieć nam, że daremna jest walka z pożądaniem”.

Messaggero Veneto

 

audiobook

Wydanie CD Audio

ISBN: 978-83-8110-017-5

Cena: 34,90

Premiera: 1 lutego 2017

 

 

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Sonia Draga

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.