Zielony Las Nadziei – Marka Pietrachowicza

Przegląd

 

Książka dostępna na stronie

http://www.ebooki123.pl/zielony-las-nadziei_p644

Cykl krótkich opowiadań – horrorów, opartych na Mitach Cthulhu według H.P. Lovecrafta. USA, koniec XX wieku. Irlandzka okultystka i psycholożka o domieszce polskiej krwi, Hope Greenwood, staje przeciwko manifestacjom Wielkich Przedwiecznych w obronie ludzkości oraz własnej poczytalności.

„Zielony Las Nadziei” Marka Pietrachowicza i jego trzecia z kolei książka, stanowi cykl horrorów, opartych wiernie na kanonie Mitologii Cthulhu według Howarda Phillipsa Lovecrafta, ojca współczesnej opowieści grozy z gatunku science fiction. Ponadczasowy fenomen Mitów Cthulhu, w których pradawne, przerażające sekrety, trwające „wraz z dziwnymi eonami” i zagrażające ludzkości, przenikają i wkraczają do autentycznego świata Wschodniego Wybrzeża USA dwudziestego stulecia, jest doceniany przez kolejne pokolenia Czytelników.

Charakterystycznym rysem opowiadań z Mitów, jest narastanie atmosfery tajemniczości i niesamowitości, lęk wyostrzający zmysły i zaledwie ocieranie się o samo jądro grozy, przyprawiające bohaterów o obłęd i zmuszające do walki o życie – nie tylko własne.

Więcej o książce na stronie

http://autorzy365.pl/ksiazka/7142/zielony-las-nadziei

Odwiedź naszą stronę

Wydawnictwo Psychoskok

Zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Fantastyka
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.