Sekrety starożytności wg Jonathana Graya

Przegląd

Jonathan Gray odkrywca, archeolog i autor jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie, który przemierzył świat, zbierając dane o starożytnych misteriach. Publikacje Jonathana Graya stały się bestsellerami na świecie, przetłumaczone trafiły również na Polski rynek wydawniczy. Wśród literatury faktu książki Jonathana Graya śmiało możemy określić mianem sensacyjnych. Niezwykle dociekliwy badacz, gdyż rozczarowany oficjalnymi książkami historycznymi, sięga do bezpośrednich zapisków archeologów pracujących przy odkopywaniu rozmaitych kultur. Interesuje się także badaniami geologów, paleontologów, antropologów i zoologów, które publikowano w oficjalnych czasopismach historycznych.   

Pragniemy przybliżyć Państwu polskie publikacje, które można nabyć w wielu księgarniach internetowych, dwie z nich zostały wydane w formie drukowanej i cieszą się dużą popularnością wśród Czytelników.

Książka dostępna w Empiku

http://www.empik.com/64-niewyjasnione-sekrety-starozytnosci-gray-jonathan,p1100099763,ksiazka-p

W tej książce niestrudzony odkrywca i archeolog Jonathan Gray zgromadził, aż 64 sekrety starożytność. Poznając przeszłość zdamy sobie sprawę jak niezwykli byli nasi przodkowie, którzy przewyższali obecny świat nauki na wielu płaszczyznach. Okazuje się, że geniusze ówczesnego okresu wprowadzali innowacje i poszerzali wiedzę, którą przedstawiciele XXI wieku dopiero zaczynają nabywać. Co więcej niektóre tajemne formuły mogłyby odnaleźć zastosowanie w dzisiejszym świecie i zrewolucjonizować medycynę, budownictwo, czy lotnictwo. „64 niewyjaśnione sekrety starożytności” to dowód, że ludzkość nierozważnie zapomniała o zaawansowanej sekretnej mądrości.

Książka dostępna w Empiku

http://www.empik.com/sekrety-umarlakow-gray-jonathan,p1113201410,ksiazka-p

„Sekrety umarlaków” to pozycja dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej, dociekać prawdy i wykraczać poza ramy edukacji. Tym razem światowej sławy odkrywca i archeolog- Jonathan Gray odkrywa przed nami sekrety przeszłości. Okazuje się, że istnieją dowody wskazujące, że w starożytności nasi przodkowie posługiwali się zaawansowaną techniką, i wykorzystywali narzędzia, które nie były potrzebne do przeżycia. Choć naszych odległych przodków postrzegamy jako „mało rozumnych” powinniśmy wiedzieć, że byli oni świadomi swojego cywilizacyjnego pochodzenia, a także potrafili nawiązywać kontakt z innymi cywilizowanymi ludźmi. Niestety w pewnym momencie nastąpił znaczący regres, a utracone zdolności i umiejętności nakazały zadowalać się minimalizmem zapewniającym przetrwanie. Dlaczego tak się stało?

W książce Jonathan Gray wysuwa tezę, która wskazuje, że każda cywilizacja rozwija się tylko do pewnego momentu, ponieważ szczyt rozwoju oznacza zastój i chylenie się ku upadkowi. Gdy nie można już osiągnąć więcej stopniowo cofamy się z czasem zapominając o dawnej chwale. Tezę wysuniętą przez autora potwierdzają liczne dowody, a jedne z najbardziej zaskakujących to wciąż istniejące podziemne miasta, czy tunele łączące kontynenty, które wciąż są w użyciu.

Inne książki Jonathana Graya dostępne na ebooki123

http://www.ebooki123.pl/wyszukaj?q=Jonathan+Gray

Odwiedź stronę Tajemnice Świata Jonathana Graya

https://www.facebook.com/JonathanGrayTajemniceSwiata

Odwiedź naszą stronę

Wydawnictwo Psychoskok

Zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.