NAJLEPSZE PRZEWODNIKI PO FILMIE

Przegląd

Po bardzo udanej premierze superprodukcji Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, miłośnicy gwiezdnego świata mogą liczyć na historię w wersji książkowej. W styczniu 2017 r., nakładem Wydawnictwa Egmont, w sprzedaży pojawiła się pierwsza z czterech niezwykłych pozycji opartych na historii filmowej STAR WARS Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany. W lutym kolejne publikacje: Star Wars. Łotr 1. Książka z modelem, Star Wars. Łotr 1. Akta misji oraz Star Wars. Łotr 1. Sylwetki i plakaty. W sprzedaży dostępny jest również magazyn – Prosto z ekranu. STAR WARS ŁOTR 1. Nie może Was to ominąć. Niech moc będzie z Wami!

Historie Gwiezdnych wojen przyciągają każdego widza, zarówno tego starszego, jak i tego najmłodszego. Moc budzi się nie tylko na ekranie, ale także poza nim, gdy po zakończonym seansie chcemy jeszcze dokładniej poznać losy postaci i zgłębić fantastyczny świat. Łotr 1 zachwyca opowiedzianą historią, ale także ciekawymi bohaterami. W oparciu o tą historię Egmont przygotował publikacje, które zarówno dla starszych, ale i młodszych czytelników, będą nie lada gratką. Lektura książek i magazynu przybliży fanom przeszłość i motywacje bohaterów Łotra 1, kulisy imperialnych intryg, tajniki Gwiazdy Śmierci, fakty dotyczące żołnierzy i wyposażenia Rebelii oraz Imperium.

Galaktyka Gwiezdnych wojen jest pełna różnych opowieści. Obok niekończącej się sagi rodów Skywalkerów i Solo istnieje wiele opowieści o zwykłych obywatelach mierzących się z wielkimi wyzwaniami. W galaktyce targanej konfliktami każdego dnia pojawiają się nowi bohaterowie, a ich imiona nie zawsze przechodzą do historii. Teraz te nieopowiedziane dotąd wydarzenia zyskują
w końcu swoje miejsce na srebrnym ekranie – z energią, która ożywi świat
Gwiezdnych wojen
i poszerzy granice tego, co jest możliwe w filmie. To nowe, niezależne i skończone opowieści. Przedstawieni bohaterowie mogą mieć także inne przygody lub mogą się pojawiać na arenie dziejów tylko na chwilę, niemniej zasługują na upamiętnienie. Tak dochodzimy do filmu Łotr 1.
Do tej pory opowieść o tym, jak doborowy oddział rebelianckich komandosów zdołał wykraść plany Gwiazdy Śmierci, kładąc podwaliny pod historyczne zwycięstwo, była tylko legendą. Teraz historia Jyn Erso, Cassiana Andora, K-2SO, Baze’a Malbusa, Chirruta Îmwe i Bodhiego Rooka wreszcie została opowiedziana. A te książki są przewodnikiem po niej.

Star Wars. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany

Autor: Pablo Hidalgo

Ilustrator: Kemp Remillard

Przekład: Anna Hikiert, Błażej Niedziński, Ada Zabrzewska

Oprawa: twarda

Objętość: 200 stron

Format: 252×301

Cena: 69,99 PLN

ISBN: 978-83-281-2095-2

Grupa docelowa: 16+

Premiera: 18.01.2017

Stworzony we współpracy z Lucasfilm, napisany przez znanego eksperta w dziedzinie Gwiezdnych wojen Pabla Hidalga, STAR WARS Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany to fotosy filmowe, szczegółowe sylwetki postaci, informacje z pierwszej ręki i niesamowite przekroje pojazdów. Czytelnik
na stronach książki może obejrzeć wnętrze rebelianckiej kanonierki U-wing, poznać nowe planety
i technologie Gwiazdy Śmierci, a tym samym dołączyć do rebelii zbudowanej na nadziei!

Star Wars. Łotr 1. Książka z modelem

Autor: Katrina Pallant

Ilustrator: Disney

Przekład: Anna Hikiert

Oprawa: twarda

Objętość: 50 stron

Format: 130×180

Cena: 34,99

ISBN: 978-83-281-1389-3

Grupa docelowa: 8-12 lat

Premiera: 1.02.2017

„Łotr 1. Książka z modelem” zawiera opisy statków z najnowszego filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Poznaj konstrukcje U-winga, myśliwca szturmowego TIE, AT-ACT i wielu innych maszyn, a potem złóż model własnego U-winga!

Star Wars. Łotr 1. Akta misji

Autor: Jason Fry

Ilustrator: Disney

Przekład: Anna Hikiert

Oprawa: twarda

Objętość: 64 strony

Format: 180×255

Cena: 29,99

ISBN: 978-83-281-2099-0

Grupa docelowa: 8-12lat

Premiera: 15.02.2017

„Star Wars. Łotr 1. Akta misji” to zbiór ściśle tajnych raportów, planów i dokumentów o kluczowym znaczeniu dla rebelii. Ruch Oporu pozyskał informacje o planowanych testach imperialnej broni. Muszą działać szybko, by powstrzymać Imperium. Ich jedyną nadzieją jest specjalnie powołany zespół tropicieli.

Star Wars. Łotr 1. Sylwetki i plakaty

Autor: Katrina Pallant

Ilustrator: Disney

Przekład: Błażej Niedziński

Oprawa: miękka

Objętość: 24 strony

Format: 215×270

Cena: 19,99

ISBN: 978-83-281-2098-3

Grupa docelowa: 8-12 lat

Premiera: 15.02.2017

Książka o bohaterach i złoczyńcach z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Zawiera 12 najnowszych plakatów i 40 fantastycznych naklejek.

STAR WARS ŁOTR 1 (Prosto z ekranu 4/2016)

czasopismo

Cena: 9,99 PLN

Premiera: 20.12.2016

Odkryj potęgę MOCY książek!

Kategorie: Fantastyka
Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.