Feniks 2017

Feniks 2017

Przegląd

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich po raz dwudziesty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Podmiotami upoważnionymi do zgłaszania książek do konkursu są: wydawnictwa, przewodniczący Jury, członkowie Jury i inne osoby lub instytucje, które prześlą swoje zgłoszenia w formie pisemnej w wyznaczonym terminie na adres Stowarzyszenia.

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronach internetowych Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pod adresem: www.swk.pl w dziale „Feniks”.

Zgłoszenia można również przesyłać do MAŁEGO FENIKSA 2017. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy oraz inne osoby, które w poprzednich latach, a zwłaszcza minionym roku w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej.

Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XXIII Targów Wydawców Katolickich, 1 kwietnia 2017 r. o godz. 19.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 53.

Kategorie: Nagrody
Tagi: FENIKS

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.