DZIECKO ODYNA w wersji audio

Przegląd

Siri Pettersen i jej Dziecko Odyna to jeden z naszych hitów ubiegłego roku. Idąc za ciosem przygotowaliśmy dla fanów cyklu „Krucze pierścienie” wersję audio, która trafi na rynek 17 stycznia br. Zgnilizna, tom drugi w wersji audio trafi do sprzedaży 24 stycznia, a Evna, tom trzeci na początku lutego. Evna w wersji papierowej ukaże się 31 stycznia.

Siri Pettersen będzie gościem PYRKONU w Poznaniu 28 kwietnia.

 

SKANDYNAWSKA FALA OGARNIA FANTASTYKĘ

Pierwszy tom  cyklu  „Krucze pierścienie” ‒ oryginalnej sagi fantasy osadzonej na staronordyckim gruncie. Cykl ten ma szansę stać się dla literatury fantasy tym, czym dla kryminału stały się książki Larssona, Nesbø i Läckberg.

Mieszkańcy opuszczają swoje domy i gospodarstwa ze strachu przed istotami, których nikt nie widział od tysiąca lat. A rudowłosa, bezogoniasta dziewczyna ucieka, by ratować życie, i nie wie, że to wszystko dzieje się z jej powodu.

 Siri Pettersen wkracza do krainy norweskiej literatury świetnie napisaną i porywającą powieścią fantasy – aż dziw, że debiutantka potrafiła dokonać czegoś takiego.

Solgunn Solli, „Altaposten”

 

SIRI PETTERSEN (ur. 1971), norweska pisarka, projektantka stron internetowych i ilustratorka.  W 2002 roku jej komiks Anti-klimaks wygrał konkurs organizowany przez wydawnictwo Bladkompaniet. W 2013 roku opublikowała powieść Dziecko Odyna – pierwszy tom z cyklu „Krucze pierścienie” – która została uhonorowana norweskimi nagrodami  Fabelprisen i SPROING dla debiutujących autorów.

www.ravneringene.no

www.siri.net

 

 

 

Kategorie: Fantastyka
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.