Termin zgłoszeń do konkursu dla księgarzy Mikołajki z Kapitanem Nauką przedłużony!

Przegląd

Termin zgłoszeń do konkursu dla księgarzy Mikołajki z Kapitanem Nauką przedłużony!

konkurs-dla-ksiegarzy-edgard-300x298

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem konkursem, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody, wydawnictwo Edgard postanowiło przedłużyć termin. Zgłoszenia można nadsyłać do 23 grudnia.

Wydawnictwo Edgard, wydawca edukacyjnej serii dla dzieci Kapitan Nauka, zaprasza księgarzy i właścicieli sklepów do konkursu na najciekawszą ekspozycję publikacji z serii Kapitan Nauka. Spośród nadesłanych zgłoszeń aż pięć zostanie nagrodzonych kuponami Sodexo o łącznej wartości 4500 zł. Dodatkowo każdy księgarz biorący udział w konkursie otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ!

Zasady konkursu są niezwykle proste, wystarczy zamówić tytuły z serii Kapitan Nauka u swojego dystrybutora lub bezpośrednio w wydawnictwie, wysyłając zamówienie na adres: handlowy@edgard.pl. Następnie w okresie od 21 listopada do 23 grudnia 2016 roku należy przygotować jak najatrakcyjniejszą ekspozycję serii, zrobić zdjęcia i przesłać je do wydawnictwa w terminie do 23 grudnia poprzez formularz na stronie: www.KapitanNauka.pl/konkursdlaksiegarzy

Pięć księgarń, które najlepiej zaprezentują ofertę Kapitana Nauki, otrzyma kupony podarunkowe o łącznej wartości 4500 zł, a każde zgłoszenie zostanie nagrodzone niespodzianką.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie: www.KapitanNauka.pl/konkursdlaksiegarzy

Konkurs trwa od 21 listopada do 23 grudnia 2016 roku.

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.