Super promocja!!! Pakiet książek patriotycznych w Białym Kruku

Przegląd

Dostawa jeszcze przed Świętami! 

Wyjątkowy pakiet książek patriotycznych to idealny prezent na Święta dla wszystkich, którzy kochają naszą Ojczyznę! Składa się z trzech niezwykłych książek, co łącznie daje ogrom ważnych tematów i plejadę wybitnych autorów. Kupując jeden pakiet otrzymujemy teksty największych polskich autorów jak chociażby Andrzej Nowak, Krzysztof Ożóg, Wojciech Roszkowski, Leszek Sosnowski, Krzysztof Szczerski, Janusz Szewczak czy Małgorzata Wassermann. Ten pakiet pozwoli lepiej zrozumieć Polskę. 

Pierwszą książką pakietu to nasza najnowsza publikacja, czyli „Polskość jest przywilejem”, która jest niespotykaną na naszym rynku księgarskim antologią współczesnej publicystyki konserwatywnej i chrześcijańskiej. Na kartach jednego dzieła zebrał się kwiat polskiego pisarstwa, aby wspólnie zastanowić się nad pytaniami ważnymi dla naszej Ojczyzny, dla każdego z nas. Jakie oblicze ma obecna Polska i kim w niej jesteśmy? Czy my sterujemy mediami, czy media sterują nami? Kim są nasi bohaterowie i co stanowi polską historię? Kto rozkrada majątek narodowy i po co nam właściwie polski kapitał? Jakie zagrożenia – wewnętrzne i zewnętrzne – stoją przed naszą Ojczyzną i przed Europą? 
Drugim elementem pakietu to „Repolonizacja Polski”, która podchwytuje temat niezwykle aktualny. Zalecenia płynące z jej lektury zaczynają być realizowane, co widać chociażby po częściowej repolonizacji banku Pekao S.A. Wcześniej stopień uzależnienia Polski od cudzoziemskich ośrodków władzy osiągał niebywałe wprost rozmiary, co zręcznie kamuflowały cudzoziemskie, choć w języku polskim emitowane i drukowane gazety, radiowe rozgłośnie i stacje telewizyjne. Przypominało to już znaną z historii sytuację przedrozbiorową, stąd potrzeba repolonizacji jest ogromna. 
Trzecią publikacją w pakiecie to „Dialogi o naprawie Rzeczypospolitej”, czyli rozmowy o Polsce i Europie z Krzysztofem Szczerskim, czołowym polskim politykiem i erudytą. To jest współczesna rozmowa ziemianina z posłem. Wolny obywatel, zatroskany marnotrawstwem, zdenerwowany głupotą, która zbyt już się szarogęsi na publicznej scenie, pyta swojego w politykę zaangażowanego interlokutora o możliwości naprawy złego stanu. 

Kupując pakiet oszczędność wynosi prawie 50 PLNDodatkowo koszty przesyłki ponosi wydawnictwo! A gdyby tego było mało to jeszcze dorzucamy dwa kalendarze ścienne na przyszły rok GRATIS. Wystarczy się zarejestrować, zakupić pakiet książek patriotycznych i czekać na dostawę prosto do domu. 
Polskość jest przywilejem 
Dialogi o naprawie Rzeczypospolitej 
Repolonizacja Polski 

 

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.