Książka Beaty Tadli „Czego oczy nie widzą .Opowieści z życia (poza)telewizyjnego”

Przegląd

22 listopada trafi do księgarń książka Beaty Tadli Czego oczy nie widzą .Opowieści z życia (poza)telewizyjnego. A już 9 listopada Beata Tadla pojawi się w NOWEJ TV.

Pani to ma fajną pracę. Przyjdzie sobie na godzinkę, coś tam przeczyta i do domu” – to zdanie Beata Tadla usłyszała setki razy.

czego-oczy-nie-widzaW końcu postanowiła opowiedzieć  historie, które ułożyły się w album niezwykłych wspomnień z pracy w radiu i telewizji. Kulisy wpadek, reakcje na niespodziewane zdarzenia, najtrudniejsze momenty, niesforni goście, kłopotliwe prezenty, śmiech, łzy, nerwy, chwile zwątpienia i satysfakcji  – to i jeszcze wiele innych opowieści z drugiej strony ekranu znaleźć można w Czego oczy nie widzą.

Beata Tadla – od 1991 roku związana z mediami. Pracowała w Radiu Legnica, Radiu Eska, Radiu Plus. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania Faktów i wielu programów TVN24,

a w TVP Wiadomości oraz programów publicystycznych i Kawy czy herbaty. Autorka książek: Pokolenie ’89. Dzieci PRL w wolnej Polsce, Kto pyta, nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich, Niedziela bez Teleranka. Zdobywczyni tytułu Mistrz Mowy Polskiej. Jako wykładowca pracuje ze studentami kilku uczelni. Jest też specjalistką ds. kształcenia głosu i mowy.

Kategorie: Literatura
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.