Cristiano Ronaldo. Sztuczki, triki i bramki. Ikona futbolu

Przegląd

 

Cristiano Ronaldo. Sztuczki, triki i bramki

Ikona futbolu

 Sztuczki-Ronaldo.cdr

Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportu na świecie, a piłkarze występujący w najlepszych klubach stają się ikonami futbolu, na których wzorują się całe pokolenia młodych zawodników. Jednym z dwóch czołowych piłkarzy dzisiejszych czasów jest niewątpliwie bohater naszej książki – Cristiano Ronaldo. To wielokrotny król strzelców ligi hiszpańskiej oraz Ligi Mistrzów, czterokrotny zdobywca nagrody Złotego Buta przyznanej najlepszym strzelcom czołowych europejskich lig.

W książce przedstawiamy dwanaście, naszym zdaniem, najpiękniejszych bramek, które Ronaldo zdobył w trakcie swojej dotychczasowej kariery. Każda z nich wymagała wykorzystania różnych umiejętności technicznych, nabytych w czasie wielu lat treningu.

Książkę napisano z myślą o każdym młodym adepcie sztuki piłkarskiej, który chce w przyszłości być gwiazdą na europejskich i światowych stadionach.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje portal www.granice.pl oraz www.miastodzieci.pl. Książka dostępna jest w cenie 19,99 zł na stronie Wydawnictwa RM (www.rm.com.pl)

 

Kategorie: Sport i Turystyka
Tagi: RM

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.