Jesienne Targi Ateneum – targi z klasą

Przegląd

ateneum_logo

 

Ateneum, ogólnopolski dystrybutor książek, artykułów papierniczych, gier i zabawek, w dniach 30 września–1 października 2016 r. zorganizowało branżowe targi, podczas których klienci Ateneum mogli zapoznać się z jesiennymi nowościami oraz trendami na sezon Gwiazdka 2016.

W imprezie targowej Ateneum uczestniczyło 66 wystawców, wśród których liczną reprezentację miały wydawnictwa książkowe, nie zabrakło również producentów gier, zabawek i artykułów papierniczych, których asortyment coraz częściej gości w ofercie księgarń w całym kraju.

Organizator oprócz przygotowania targów zapewnił uczestnikom moc atrakcji w postaci: uroczystego bankietu połączonego z częścią artystyczną przenoszącą gości w krainę gorących, brazylijskich rytmów, konkursu o Puchar Ateneum w grze Molkky, prezentacji nowości wydawniczych oraz szkolenia przeprowadzonego przez Dorotę Mazurek, dyrektor pisma branżowego „Świat Zabawek”, dotyczącego właściwego doboru asortymentu oraz ekspozycji na półkach księgarskich w zakresie gier i zabawek. Dla klientów, którzy podczas Krakowskich Targów Ateneum złożyli największe zamówienia, hurtownia przygotowała specjalne nagrody, m.in. tablety i laptopy.

Hurtownia Ateneum dwa razy w roku organizuje własne targi branżowe. Stawia zawsze na jakość, a nie ilość, dzięki czemu cieszą się prestiżem zarówno pośród wystawców, jak i odwiedzających. Głównym celem tych eventów jest możliwość bezpośredniego spotkania przedstawicieli Ateneum z klientami, ponieważ w dobie rozwoju technologicznego zdecydowana większość zamówień realizowana jest przez platformę internetową.

 

 

 

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął Wirtualny Wydawca.

Tagi: Ateneum

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.