Wygraj książkę „I obiecuję Ci miłość” – konkurs wydawnictwa Psychoskok oraz portalu Granice.pl

Przegląd

Marta W. Staniszewska to autorka dwóch powieści erotycznych – Nigdy cię nie zapomniałam i Nigdy nie pozwolę ci odejść. Po raz kolejny pozostajemy w klimacie obyczajowo­erotycznym. I obiecuję ci miłość… to niezwykle zmysłowa, szalenie romantyczna i głęboko fascynująca książka.

Nagrody: egzemplarze książki „I obiecuję Ci miłość”, ufundowane przez Wydawnictwo Psychoskok

i-obiecuje-ci-lustro

Wincent stawia dane słowo ponad własne życie i szczęście, jednak los zmusił go do zweryfikowania priorytetów. Nauczył go ponadto, aby dwa razy przemyślał, komu i jaką obietnicę składa, bo może okazać się, że wszystkich nie będzie w stanie dotrzymywać… Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi szczęście jedynej dziewczyny na świecie, na której mu naprawdę zależało. Czy Bella kiedykolwiek ponownie zaufa Wincentowi po tym, jak porzucił ją bez słowa wyjaśnienia? Czy przeznaczenie da im szansę naprawić błędy przeszłości? I co na to mąż Belli? Aby się o tym przekonać, trzeba sięgnąć po nową powieść Marty W. Staniszewskiej. Warto również wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Warto również dodać I obiecuję ci miłość… do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 25 września 2016 – trzeba więc się pospieszyć. Link do konkursu – http://www.granice.pl/konkursy.php?idk=1466

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Więcej info o książce : http://tylkorelaks.pl/587-i-obiecuje-ci-milosc-9788379005277.html

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.