Spotkanie z doktorem Pawłem Czapczykiem, autorem kompendium „Terrarium. Zwierzęta, rośliny, wyposażenie i aranżacje”!

Przegląd

Spotkanie z doktorem Pawłem Czapczykiem, autorem kompendium „Terrarium. Zwierzęta, rośliny, wyposażenie i aranżacje”!

kolaz_czapczyk

Wydawnictwo Samo Sedno serdecznie zaprasza na spotkanie z Pawłem Czapczykiem! Autora kompendiów „Terrarium” oraz „Akwarium” będzie można spotkać podczas największych w Polsce targów zoologiczno-botanicznych ZOO BOTANICA 2016 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Gdzie: Targi Zoo-Botanica 2016, Hala Stulecia, Wrocław

Stoisko: Pet Publications, nr 79

Kiedy: 25 września (niedziela) od godz. 12:00

Podczas wizyty na stoisku będzie można porozmawiać z Autorem, zadać pytania dotyczące hodowli ryb, płazów, gadów czy owadów, a także nabyć książki autorstwa Pawła Czapczyka.

plakat_terrarium_600x848

„Terrarium. Zwierzęta, rośliny, wyposażenie i aranżacje” to najobszerniejsze polskie kompendium o zwierzętach, wyborze i wyposażeniu zbiornika oraz pielęgnowaniu roślin w terrarium. Zawiera wyczerpujące opisy najpopularniejszych gatunków zwierząt.

„Akwarium. Kompendium dla początkujących i zaawansowanych” to praktyczny poradnik dla miłośników akwarystyki, w którym czytelnik znajdzie przegląd i opis najpopularniejszych gatunków ryb, zasady łączenia gatunków i instrukcję krok po kroku, jak stworzyć akwarium biotopowe, japońskie czy holenderskie.

dr Paweł Czapczyk – od wielu lat pasjonat akwarystyki i terrarystyki. Autor książek, artykułów prasowych, a także audycji radiowych i scenariuszy do filmów dokumentalnych. W swoich terrariach uprawiał rzadkie okazy epifitów i storczyków, a hodował m.in. straszyki, chrząszcze, modliszki, ślimaki, pajęczaki, kraby, a także płazy ogoniaste i bezogonowe oraz żółwie i jaszczurki. Był redaktorem naczelnym „Zeszytów Terrarystycznych”. Obecnie jest członkiem Towarzystwa Naukowego Branży Zoologicznej „Animalian”.

Serdecznie zapraszamy!

Samo Sedno, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

 

 

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.