PREMIERA: „Połączeni. Uwolnij mnie”

Przegląd

PREMIERA: „Połączeni. Uwolnij mnie”

Pierwszy tom bestsellerowej serii erotycznej autorki „Uwikłanych”, Laurelin Paige. Wydawnictwo Kobiece

uwolnij-mnie_72

Najbardziej elektryzujący duet wszech czasów!

Gwen Anders to twarda zawodniczka. Jest managerką prestiżowego nowojorskiego klubu nocnego. Nie miała łatwego dzieciństwa, ale pozornie to właśnie dzięki temu nauczyła się, jak przetrwać, gdy wszystko się sypie i wali na głowę. Jej kluczem do sukcesu jest dążenie do zachowania poczucia kontroli nad swoim życiem. Nie pozwala sobie na chwile swobodnej i niczym nieskrępowanej zabawy, ponieważ podświadomie obawia się tego, co nieznane.

Jednak wszystko ulega diametralnej zmianie, gdy pewnego wieczoru w prowadzonym przez nią klubie zjawia się przystojny, bogaty i cudownie szarmancki JC – zdobywca i kolekcjoner kobiecych serc, totalne przeciwieństwo charakterologiczne Gwen.

Kiedy dziewczyna przeżyje załamanie nerwowe, to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześniej technik przetrwania – opartych na pierwotnych instynktach i pragnieniach. To dzięki tym „lekcjom” Gwen w końcu przestanie odczuwać potrzebę ciągłego kontrolowania swojego otoczenia i odkryje, że poza murem, który wokół siebie zbudowała, istnieje piękny świat.

Poczucie nieskrępowanej swobody okaże się jednak przerażające, zwłaszcza gdy Gwen zda sobie sprawę, że JC nie jest jej obojętny…

Więcej informacji o książce „Połączeni. Uwolnij mnie” znajdziesz na stronie Wydawnictwa Kobiecego >>TUTAJ

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.