Powstaje miesięcznik dla wszystkich wielbicieli serialu Soy Luna!!

Przegląd

 

Powstaje miesięcznik dla wszystkich wielbicieli serialu

Soy Luna!!

 

soy-lunaOd 29 września nakładem wydawnictwa Egmont na rynku jest dostępny miesięcznik Soy Luna. A w nim najciekawsze informacje o bohaterach serialu, testy, plakat i ciekawostki z planu. Niezbędnik dla wszystkich fanów serialu!

Soy Luna to argentyński serial, który pojawił się na ekranach Disney Channel 16 maja. Główna bohaterka Luna Valente (Karol Sevilla) wiedzie szczęśliwe życie w Meksyku. Pracuje dorywczo jako dostawca jedzenia. Wolne chwile uwielbia spędzać ze swoim najlepszym przyjacielem Simónem oraz jeździe na wrotkach po deptaku w Cancún. Życie Luny staje do góry nogami, gdy wraz z rodziną przeprowadza się do stolicy Argentyny — Buenos Aires. Niełatwo odnaleźć się jej w nowej rzeczywistości. Wszystko jednak zmienia się, gdy odwiedza tor wrotkarski Jam & Roller. Pełna zapału Luna rozwinie swoje umiejętności jazdy na wrotkach, pozna nowych przyjaciół, zakocha się i dowie  kim naprawdę jest.

Luna to żywiołowa, spontaniczna, trochę zakręcona fanka najwspanialszej dyscypliny na świecie ‒ jazdy na wrotkach! Razem z przyjaciółmi przemierza ulice słonecznego Buenos Aires, ćwiczy swoje wrotkarskie umiejętności, doświadcza pierwszych bolesnych rozczarowań i pierwszej romantycznej miłości. Nie można oprzeć się urokowi Luny ‒ radosnej i naturalnej nastolatki, która bardzo chciałaby spełnić swoje wielkie marzenie.

Soy Luna – oficjalny magazynsoy-luna-oficjalny-magazyn

  • Liczba stron: 32
  • Format: 208 x 278 mm
  • Cena okładkowa: 9,99 PLN
  • Częstotliwość: Miesięcznik
  • Target: 7-10
  • Premiera: 29.09.2016
  • Zwroty: fizyczne
  • Redaktor naczelna: Anetta Radziszewska

 

 

W październiku 2016 roku ukażą się kolejne pozycje książkowe z nowej serii: Soy Luna. Zaczyna się podróż oraz Soy Luna. Photo book

Soy Luna. Zaczyna się podróżsoy-luna-zaczyna-sie-podroz

Autor: Paco Jiménez

Przekład: Magdalena Olejnik

Oprawa: miękka

Objętość: 160 stron

Format: 140×208

Cena: 24,99 zł

ISBN:  978-83-281-1796-9

Grupa docelowa: dzieci 8-12 lat

Premiera: 5 października 2016 r.

 

Książka związana z premierą nowego serialu na kanale Disney Channel. Wakacje dobiegają końca. Rodzice Luny postanawiają skorzystać z niespodziewanej propozycji i zamieszkać w Argentynie. Choć Luna początkowo nie zamierza porzucać przyjaciół i wieczorów poświęconych jeździe na wrotkach,
w końcu daje się przekonać i gotowa jest na kolejną przygodę. Buenos Aires wita ją wielką niespodzianką: Luna znajduje tam wrotkowisko swoich marzeń! Spędzi na nim wiele niezapomnianych chwil i pozna nowych przyjaciół od serca.

 

Soy Luna. Photo booksoy-luna-photo-book

Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: Disney

Przekład: Magdalena Krzysik

Oprawa: twarda

Objętość: 112 stron

Format: 205×285

Cena: 29,99 zł

ISBN:  978-83-281-2202-4

Grupa docelowa: 13 lat +

Premiera: 26 października 2016 r.

 

Wybierz się za kulisy serialu Soy Luna! Twoi ulubieńcy dzielą się wrażeniami z planu od pierwszego ujęcia w meksykańskim Cancún po sceny w Buenos Aires. Sprawdź, jakie emocje towarzyszą aktorom podczas kręcenia zdjęć. Zobacz fantastyczne fotografie i dowiedz się, jak powstaje opowieść o Lunie i jej przyjaciołach. Dzięki nim poznasz niezwykły filmowy świat i odkryjesz, jakie są marzenia gwiazd.

Książka ze zdjęciami oparta na serialu Soy Luna emitowanym na Disney Channel.

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.