Pokémon GO. Podręcznik trenera

Przegląd

 

Pokémon GO. Podręcznik trenera

 pokemon-go

Pojawiła się nagle i momentalnie zdobyła serca graczy na cały świecie. Mowa o grze Pokémon Go, która zaledwie w kilka dni stała się fenomenem. Nigdy do tej pory ludzie nie grali w gry w ten sposób – wspólnie wychodząc na spacery i poznając nowych ludzi. 28 września Egmont wydaje nieoficjalny podręcznik trenera Pokémon GO, który przybliży świat tej niezwykłej fascynacji.

Pokémon Go to bezpłatna gra na urządzenia mobilne, wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość. Gra w ciągu pierwszych 4 dni zarobiła 14 mln dolarów, a codziennie w grę gra 30 mln osób. Zdobyła większe zainteresowanie w internecie niż fenomenalne Gwiezdne Wojny.

W Polsce 28 września  pojawi się przewodnik po grze Pokémon Go, który przeniesie gracza do niesamowitego świata z pogranicza fikcji i rzeczywistości. Podpowie, jak wyśledzić               i schwytać Pokemony, które strategie są najlepsze i jak zdobywać odznaki. Książka zawiera cenne wskazówki dotyczące treningów, a także ciekawostki i profile postaci. Ten podręcznik nauczy wszystkiego, co warto wiedzieć, żeby zostać mistrzem Pokémon Go w ciągu jednej nocy!

Przechodź na wyższe poziomy, ułatwiaj sobie rozgrywki, zdobywaj doświadczenie.

Poznaj chwyty ekspertów i sam zostań mistrzem Pokémon Go!

Pokémon GO. Nieoficjalny podręcznik trenera                                                                              

Seria: Pokémon Go

Autor: Ivy St. Ive

Oprawa:  twarda

Objętość: 208 stron

Format: 137×210

Cena: 29,99 zł

Grupa docelowa: 8 +

Premiera: 28 września 2016 r.

 

 

 

 

Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.