Pierwsza niemiecka powieść interaktywna od wydawnictwa Edgard – GAMEBOOK Taxi frei?

Przegląd

Pierwsza niemiecka powieść interaktywna od wydawnictwa Edgard – GAMEBOOK Taxi frei?

taxi_frei_front_3d_555px_szer

Nowatorski sposób na naukę języka niemieckiego – powieść z ćwiczeniami, w której to czytelnik decyduje o przebiegu zdarzeń!

Niemiecki Gamebook z ćwiczeniami Taxi frei? to niekonwencjonalny kurs językowy, dzięki któremu można uczyć się języka mimochodem. Książka ma formę gry fabularnej: po każdym rozdziale czytelnik podejmuje decyzję, którą z dwóch możliwych wersji wydarzeń wybrać, kierując w ten sposób losami głównego bohatera. Opowieść można czytać wielokrotnie, za każdym razem konstruując unikalną historię!

Tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach pozwalają na swobodne czytanie bez odrywania się od lektury, a ćwiczenia leksykalno-gramatyczne po każdej części utrwalają poznane konstrukcje i słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B2).  Naukę słownictwa ułatwia też praktyczny słowniczek niemiecko-polski zamieszczony na końcu książki.

Czytanie w języku obcym to świetny pomysł na naukę. Pozwala na przyswojenie współczesnego słownictwa i gramatyki w kontekście, w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu, rozwija umiejętność czytania ze zrozumieniem i zapewnia kontakt z językiem. W ofercie wydawnictwa Edgard dla osób uczących się języka niemieckiego znajdują się także kryminały na poziomach podstawowym i średnio zaawansowanym, niektóre w wersji z audiobookiem.

Niemiecki z kryminałem:

Kryminał z samouczkiem Sein letzter Fall, poziom: A1-A2, w wersji z audiobookiem

Kryminał z ćwiczeniami Wo ist Sina?, poziom: A2-B1

Kryminał z ćwiczeniami Flirts, poziom: A2-B1, w wersji z audiobookiem

Kryminał z ćwiczeniami Matjes, Magie, Moneten, poziom: B1-B2

Kryminał z ćwiczeniami Klassische Fälle, poziom: B1

Autorka: Angelika Bohn
Cena: 24,90 zł

Poziom: B2

ISBN: 978-83-7788-724-0

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.