ANALIZA TRANSAKCYJNA ‒ NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA TEORIA

Przegląd

Właśnie do księgarń trafiła książka Analiza transakcyjna dzisiaj. To jeden z najlepszych, przetłumaczonych na kilka języków podręcznik AT. Stanowi ona doskonałą pomoc w nauczaniu analizy  transakcyjnej podczas wykładów, seminariów czy szkoleń – napisała o tym tytule prof. Anna Suchańska kierownik Zakładu Psychologii Osobowości Instytutu Psychologii UAM. Tłumacze tej książki po raz pierwszy podjęli trud ujednolicenia słownictwa i terminologii w dziedzinie AT.

analiza-transakcyjna-dzisiajANALIZA TRANSAKCYJNA ‒ NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA TEORIA

Czy masz świadomość, że codziennie wielokrotnie używasz różnych stanów Ja? W zależności od sytuacji zmieniasz je, dopasowujesz lub wycofujesz. Prawdopodobnie robisz to nieświadomie, przez co tracisz okazje, z których mógłbyś skorzystać.

CO CI DA LEKTURA TEJ KSIĄŻKI?

Korzystając z propozycji w niej zawartych, możesz szybciej i łatwiej osiągnąć swoje cele w kontaktach z bliskimi oraz w pracy zawodowej.

To książka, która zawiera prawdziwe bogactwo narzędzi, ćwiczeń i praktycznych wskazówek, jak skorzystać z rzetelnej wiedzy psychologicznej w praktyce.

Analiza transakcyjna dzisiaj uznawana jest za jeden z najlepszych podręczników w tej dziedzinie. To niesamowity początek wielkiej przygody z AT.

 

CZYM JEST ANALIZA TRANSAKCYJNA?

To koncepcja człowieka i jego zachowań, która pozwala  ludziom skorzystać z profesjonalnej psychologii, zrozumieć siebie oraz innych i bardzo praktycznie wykorzystać tę wiedzę w rodzinie, w biznesie, w edukacji i poradnictwie.

W tej książce autorzy ‒ doświadczeni i certyfikowani analitycy transakcyjni ‒ zebrali, przefiltrowali i klarownie przedstawili pełną wiedzę wymaganą do uzyskania podstawowego międzynarodowego certyfikatu „AT 101”.

Na całym świecie korzystają z niej profesjonaliści ‒ trenerzy, coachowie, psychoterapeuci oraz zwykli ludzie, którzy chcą się skuteczniej komunikować i lepiej zrozumieć swoje i innych gry psychologiczne czy skrypty.

Trzymaj rękę na pulsie swojego życia, poznaj analizę transakcyjną.

Dr Ian Stewart i dr Vann Joines są praktykami i trenerami analizy transakcyjnej akredytowanymi przez Międzynarodowe Towarzystwo Analizy Transakcyjnej (ITAA).

Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.