Znamy już program 5. Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego

Znamy już program 5. Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego

Przegląd

Zapraszamy do Gdyni literackiej, gdzie od pięciu lat we współpracy z jej włodarzami organizujemy Nadmorski Plener Czytelniczy. Tym razem na spotkania z 60 autorami i 95 wydawcami zapraszamy czytelników w ostatni weekend lipca (29-31).

Spotkania autorskie

Nadmorski Plener Czytelniczy organizujemy z myślą o obecnych i przyszłych miłośnikach literatury – mieszkańcach
i licznie odwiedzających Trójmiasto turystach. To wydarzenie o charakterze otwartym, łączące elementy kiermaszu książki z bogatym programem wydarzeń towarzyszących. W tym roku jak zwykle wyjątkową atmosferę będą tworzyć nasi stali goście: Jerzy Bralczyk, Hanna Bakuła, Marta Fox, Barbara Kosmowska, Grzegorz Miecugow, Marek Przybylik, Eustachy Rylski i Stefan Szczepłek. Do grona tegorocznych autorów dołączą Janusz Leon Wiśniewski i Tomasz Sekielski, którzy na Plenerze porozmawiają między innymi o nieprawdopodobnych scenariuszach pisanych przez życie. Natomiast na temat scenariuszy telewizyjnych i świata show-biznesu nikt nie będzie miał tyle do powiedzenia co felietonistka
i scenarzystka Ilona Łepkowska. O wyzwaniach i zmaganiach z naturą, ludźmi i samą sobą opowie w rozmowie z Beatą Sabałą-Zielińską Ewa Dyakowska-Berbeka, żona tragicznie zmarłego alpinisty Maćka Berbeki. Rzeczywistość widzianą oczyma pisarki pokażą nominowane do Nagrody Literackiej Gdynia Renata Lis i Weronika Murek, ale także Anna Król
i debiutująca autorka Salcia Hałas. W podróż po egzotycznych krajach zabierze czytelników Katarzyna Boni, która specjalizuje się w opisywaniu nietypowych smaków, egzotycznych kuchni i inspirujących tradycji związanych
z jedzeniem. Wśród autorek bestsellerów pojawią się Agnieszka Tyszka i Nina Reichter. Na zastrzyk optymizmu i nadziei można liczyć na spotkaniu z Niną Majewską-Brown, do „krainy ciszy i tęsknoty” zabierze nas Iwona Paulewicz, o roli kobiet w historii barwnie opowie Iwona Kienzler. Tematy historyczne pojawią się również na spotkaniach
z dziennikarzem Markiem Wąsem, opisującym mniej znane dzieje Gdańska, czy też z Elżbietą Żukowską, która sięga po nietypową formę komiksu, by przedstawić losy zwykłych ludzi na tle przemian Gdyni lat trzydziestych i sześćdziesiątych. Temat Gdyni miasta-gospodarza podejmie też na spotkaniu Michał Piedziewicz, autor powieści „Dżoker” i „Domino”. Jak przystało na plenerową imprezę pojawią się u nas tematy lifestylowe, które zaprezentują znane blogerki: Katarzyna Tusk i Zofia Cudny. Popularna aktorka serialowa i dziennikarka Dominika Gwit zachęci do zastanowienia się nad swoim zdrowiem, poczuciem własnej wartości i celami. Miłośników poezji zapraszamy do udziału w dyskusji „Bliżej poezji
– o tajnikach pisania i znaczeniu słowa” z poetami zaproszonymi przez Wydawnictwo Anna Piątkowska. Słuchaczy Lata
z Radiem zapraszam do udziału w spotkaniu z samym Romanem Czejarkiem, wieloletnim prowadzącym ten kultowy program radiowej Jedynki. Spotkania z autorami będą się odbywały na plenerowej scenie przy Bulwarze nadmorskim ale także w Muzeum Miasta Gdyni. Do indywidualnych spotkań z dwudziestoma autorami zaprasza na swoje stoisko wydawnictwo Novae Res.

Nowości, bestsellery i książki w promocyjnych cenach

Na gdyńskim bulwarze pojawi się blisko 90 wydawnictw m.in.: AGORA, Akapit-Press, Bellona, BOSZ, Burda Książki, Czarna Owca, Czarne, Dom Wydawniczy Rebis, Dwie Siostry, Helion, Książkowe Klimaty, Marginesy, Media Rodzina, Muza, Nasza Księgarnia, Od deski do deski, Oficyna Wydawnicza Przybylik, Pascal, REBIS, Sonia Draga, Świadomi Wydawcy (Amaltea, Cyklady, Claroscuro i inne), Świat Książki, timoff comics, W.A.B., Wielka Litera, Więź, Wydawnictwo Dolnośląskie, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo MG, Wydawnictwo Salezjańskie, Zakamarki i ZYSK.

Zainteresowanym Nagrodą Literacką Gdynia szczególnie polecamy wizytę w plenerowej księgarni z publikacjami dotychczasowych laureatów Nagrody, a także tegorocznych nominowanych.

Atrakcje dla dzieci i młodzieży

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych – na nich czekają szczególne atrakcje: literacko-plastyczne warsztaty z autorką wierszy dla dzieci i biologiem morza Patrycją Wojtkowiak-Skórą oraz ilustratorką Natalią Uryniuk, a także warsztaty
z ilustratorem Danielem de Latour. Jak zwykle będzie też okazja do wspólnego czytania bajek z Fundacją Miasto Słów.
Natomiast warsztaty motywacyjne dla dzieci i młodzieży poprowadzi Michał Zawadka, autor książek społecznych i mówca motywacyjny.

Relaks z muzyką

Nie zabraknie też akcentów muzycznych. Plenerowy relaks wśród książek zapewnią występy zespołów: Big Jack. Trio Jacka Siciarka oraz Jo & Lazy Fellow.

Patronaty

Patronat nad Plenerem sprawują Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdyni; Mieczysław Struk Marszałek Województwa Pomorskiego i liczne organizacje i instytucje w tym: Muzeum Miasta Gdyni, Izba Księgarstwa Polskiego, Polska Izba Książki, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Stowarzyszenie Autorów ZAIKS i Stowarzyszenie Księgarzy Polskich. Patroni Medialni: Super Express, Dziennik Bałtycki, Kurier Gdyński, Wirtualna Polska, Magazyn Literacki Książki, Lubimy czytać, Wydawca, granice.pl.

Organizator

Organizatorem wydarzenia jest miasto Gdynia, partnerem merytorycznym spółka Targi Książki, a organizatorem wykonawczym Murator EXPO – organizator wykonawczy Warszawskich Targów Książki.

5. Nadmorski Plener Czytelniczy, Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego, Gdynia.

Serdecznie zapraszamy w długi weekend od piątku do niedzieli: 29-31 lipca 2016.

Godziny otwarcia:

  • w piątek w godz. 12.00-19.00,

  • w sobotę i niedzielę w godz. 11.00-19.00.

Pełny program na: muratorexpo.pl/plener

 

PROGRAM

piątek, 29 lipca

godzina

temat

organizator

miejsce

12.00-12.40

Plener rozpoczynamy od literacko-plastycznej atrakcji dla dzieci – warsztatów na podstawie nowego programu „Balticarium”, stworzonego przez autorkę wierszy dla dzieci i biologa morza Patrycję Wojtkowiak-Skórę oraz ilustratorkę Natalię Uryniuk. Pomysłodawczynie projektu zachęcą małych odkrywców do przygotowania portretów bałtyckich zwierząt i ułożenia własnych wierszy na ich temat.

scena

13.00-13.25

Otwieramy 5. Nadmorski Plener Czytelniczy!

scena

14.30 – 14.55

Celnymi spostrzeżeniami na temat polskiej rzeczywistości podzieli się z publicznością Marek Przybylik – dziennikarz prowadzący „Szkło kontaktowe” w TVN24, autor książki „Dzień targowy Tak się kończył PRL”, wydawca.

Oficyna Wydawnicza Przybylik

scena

15.00-15.25

Dziennikarka radiowa Beata Sabała-Zielińska porozmawia z Ewą Dyakowską-Berbeką, żoną słynnego himalaisty Maćka Berbeki, o książce „Jak wysoko sięga miłość? Życie po Broad Peak”.

Prószyński i S-ka

scena

15.30-15.55

Któż lepiej patrzy na historię oczyma kobiet niż Iwona Kienzler? Polecamy spotkanie z autorką ponad osiemdziesięciu książek – publikacji non-fiction z zakresu historii oraz leksykonów i słowników.

Bellona

scena

15.30-15.55

Z gdyńską publicznością po raz drugi spotka się Zofia Cudny, kulinarna blogerka, która w ciągu zaledwie 3 lat zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów w Polsce i za granicą. Zaprezentuje ona m.in. książkę „Make cooking easier. Przepisy na cztery pory roku”

Dom Wydawniczy REBIS

scena kameralna

16.00-16.25

Słynna malarka i pisarka Hanna Bakuła, twórczyni serii książek o losach ekscentrycznej bohaterki – alter ego autorki, tym razem opowie o swojej najnowszej książce „Jak być ogierem do końca życia”, którą sama określa jako „segregator emocji” dla wszystkich kobiet.

Edipresse Książki / Burda Książki

scena

16.00-16.25

Stefan Szczepłek – wybitny dziennikarz sportowy, znawca piłki nożnej, autor książek o futbolu opowie o swojej życiowej pasji.

Oficyna Wydawnicza Przybylik

scena kameralna

16.30-17.00

Miłośnicy komiksu będą mieli okazję zapoznać się z premierowym wydaniem „Kapitana Wrony” Elżbiety Żukowskiej, która podobnie jak w komiksie „Miasto z widokiem” kolejną opowieść również osadza w gdyńskich realiach, tym razem lat sześćdziesiątych.

timoff i cisi wspólnicy

scena

16.30-17.00

Na wspólne poobiednie czytanie bajek dzieci i ich opiekunów zaprasza Fundacja Miasto Słów.

scena kameralna

17.00-17.25

Marek Wąs autor wzbudzającej duże kontrowersje książki „Gdańsk wojenny i powojenny”, przedstawi mniej znaną historię miasta, począwszy od skąpo opisywanych do tej pory lat trzydziestych.

Bellona

scena

16.00-17.00

Podpisywanie książek przez autorkę książek dla dzieci i młodzieży Agnieszkę Tyszkę.

Akapit-Press

stoisko Akapit-Press

17.00-17.25

Ulubiona autorka książek dla dzieci i młodzieży Agnieszka Tyszka, tak jak w swoich książkach, rozbawi swoimi opowieściami zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Przed spotkaniem oraz po spotkaniu zapraszamy do indywidualnych rozmów z pisarką (stoisko Akapit-Press oraz stoisko Nasza Księgarnia).

Akapit-Press / Nasza Księgarnia

scena kameralna

17.30-18.25

Co roku w Gdyni gości najbardziej błyskotliwy specjalista od polszczyzny Jerzy Bralczyk. Za każdym razem przywozi ze sobą nowe książki, świeże spostrzeżenia i refleksje. „Na drugie Stanisław” i „Mój język prywatny” to nowości, które staną się pretekstem do kolejnych rozważań nad językiem polskim.

AGORA / Iskry / BOSZ

scena

18.30-18.55

Dla publiczności pleneru zagra zespół muzyczny Jo & Lazy Fellow w składzie: Joanna Knitter (wokal, gitara akustyczna), Piotr Augustynowicz (gitara). Piotr Góra (perkusja), Krzysztof Pomierski (bas).

scena

Sobota, 30 lipca

11.00-11.40

Słynna malarka i pisarka Hanna Bakuła, twórczyni serii książek o losach ekscentrycznej bohaterki – alter ego autorki, tym razem opowie o swojej najnowszej książce „Jak być ogierem do końca życia”, którą sama określa jako „segregator emocji” dla wszystkich kobiet.

Edipresse Książki / Burda Książki

scena

11.30-12.00

Na wspólne przedpołudniowe czytanie bajek dzieci i ich opiekunów zaprasza Fundacja Miasto Słów.

scena kameralna

12.00-12.55

Ilona Łepkowska – tej scenarzystki i felietonistki, która jak mało kto zna kulisy świata show-biznesu i opisuje go z wielką przenikliwością i humorem, nie trzeba przedstawiać. Zapraszamy na spotkanie!

Wydawnictwo MUZA

scena

13.00-13.55

Co roku w Gdyni gości najbardziej błyskotliwy specjalista od polszczyzny Jerzy Bralczyk. Za każdym razem przywozi ze sobą nowe książki, świeże spostrzeżenia i refleksje. „Na drugie Stanisław” i „Mój język prywatny” to nowości, które staną się pretekstem do kolejnych rozważań nad językiem polskim.

AGORA / Iskry / BOSZ

Muzeum Miasta Gdyni

13.00-13.55

Po czterech latach prowadzenia najpopularniejszego bloga lifestylowego w Polsce jego autorka Katarzyna Tusk napisała i zilustrowała swój własny „Elementarz stylu”, w którym łamie stereotypy na temat mody i zdradza sposoby na to, jak zawsze wyglądać szykownie. Tym razem swoimi spostrzeżeniami chętnie podzieli się z gdyńską publicznością.

Wydawnictwo MUZA

scena

14.00-14.55

Tomasz Sekielski, reporter, dokumentalista, pisarz oraz Janusz Leon Wiśniewski, naukowiec, pisarz, znawca kobiecej natury będą rozmawiać o nieprawdopodobnych scenariuszach pisanych przez życie i o książce „I odpuść nam nasze…”, zainspirowanej historią Andrzeja Zauchy.

Od deski do deski

scena

15.00-15.25

Roman Czejarek – dziennikarz, radiowiec, pisarz, fotograf, konferansjer prowadzący Lato z radiem w Programie I Polskiego Radia opowie o pracy przy tworzeniu programu i swojej książce „Kochane lato z radiem”.

Marginesy

scena

15.30-15.55

Chwile spędzone na lekturze i zakupach ulubionych książek umili zespół muzyczny Big Jack. Trio Jacka Siciarka

scena

15.00-15.25

Spotkanie z Tomaszem Sekielskim, reporterem, dokumentalistą, pisarzem i wydawcą.

Dom Wydawniczy Rebis / Od deski do deski

scena kameralna

15.30-15.55

Anegdoty, barwne opowieści, celne spostrzeżenia – tak właśnie wyglądają rozmowy Marka Przybylika, dziennikarza, autora książki „Dzień Targowy Tak się kończył PRL” i Grzegorza Miecugowa, autora m.in. „Trójka do potęgi”; redaktora programu TVN24 „Szkło kontaktowe”. Zapraszamy na spotkanie!

Oficyna Wydawnicza Przybylik

scena kameralna

16.00-16.25

Kolejne historyjki o Gdyni przytoczy autorka komiksu „Kapitan Wrona” Elżbieta Żukowska, która podobine jak w komiksie „Miasto z widokiem” swoją drugą opowieść również osadza w gdyńskich realiach.

timoff i cisi wspólnicy

scena kameralna

16.00-16.25

Eustachy Rylski – jeden z najwybitniejszych, współczesnych polskich pisarzy przedstawi m.in. zbiór opowiadań „Szara lotka” i powieść „Na Grobli”, w których tak jak w całej swojej twórczości próbuje „rozsupłać tajemnicę istnienia”.

Wielka Litera / Świat Książki

scena

16.30-16.55

Stefan Szczepłek – wybitny dziennikarz sportowy, znawca piłki nożnej, autor książek o futbolu będzie kontynuował opowieść o swojej życiowej pasji.

Oficyna Wydawnicza Przybylik, Wydawnictwo SQN

scena

16.30-16.55

Na wspólne poobiednie czytanie bajek dzieci i ich opiekunów zaprasza Fundacja Miasto Słów.

scena kameralna

17.00-17.25

Bliżej poezji – o tajnikach pisania i znaczeniu słowa” to temat do dyskusji z udziałem nie tylko zaproszonych gości-poetów, ale i publiczności Pleneru.

Wydawnictwo Anna Piątkowska

scena kameralna

17.00-17.25

Katarzyna Boni podróżuje i pisze o podróżach. Specjalizuje się w opisywaniu nietypowych smaków, egzotycznych kuchni i inspirujących tradycji związanych z jedzeniem. Zapraszamy!

AGORA

scena

17.30-17.55

Marta Fox – poetka, a także autorka bestsellerowych powieści dla młodzieży opowie o bohaterach swoich książek i ich perypetiach.

Akapit-Press

scena

17.30-17.55

Dziennikarka radiowa Beata Sabała-Zielińska będzie kontynuować rozmowę z Ewą Dyakowską-Berbeką, żoną słynnego himalaisty Maćka Berbeki, o książce „Jak wysoko sięga miłość? Życie po Broad Peak”.

Prószyski i S-ka

scena kameralna

18.00-18.25

Była nominowana do wielu nagród literackich, w tym Nagrody Nike za książkę „Ręka Flauberta” (2012) i do tegorocznej Nagrody Gdynia w kategorii Esej za książkę „W lodach Prowansji. Bunin na wygnaniu”. Ta sama książka doprowadziła ją do finału Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia 2016. Zapraszamy na spotkanie z Renatą Lis!

Wydawnictwo Sic!

scena

18.00-18.25

Barbara Kosmowska, autorka niezwykle popularnych powieści dla dorosłych i dla młodzieży opowie o swoich najnowszych książkach, m.in. „Pozłacana Rybka”.

Wydawnictwo Literatura / Nasza Księgarnia / W.A.B. / Replika

scena kameralna

18.30-18.55

Zespół muzyczny Big Jack. Trio Jacka Siciarka

scena

Niedziela, 31 lipca

11.00-11.25

Kolejny dzień Pleneru rozpocznie zespół muzyczny Jo & Lazy Fellow w składzie: Joanna Knitter (wokal, gitara akustyczna), Piotr Augustynowicz (gitara), Piotr Góra (perkusja), Krzysztof Pomierski (bas).

scena

11.00-11.25

Cała Polska śledziła, jak popularna aktorka i dziennikarka Dominika Gwit, znana z „Przepisu na życie”, „Na dobre i na złe”, „Singielki” oraz „Odważ(o)nych”, walczyła z otyłością. Aktorka książki „Moja droga do nowego życia” wyznaje, jakich zmian dokonała w tym czasie w swoim życiu. Zachęca też do zastanowienia się nad swoim zdrowiem, poczuciem własnej wartości i życiowymi celami.

Wydawnictwo MUZA

scena kameralna

11.30-11.55

Oto rzadkość w polskiej literaturze – wyjątkowe zestawienie soczystej, barwnej polszczyzny polskich blokowisk i zaczarowanych opowieści rodem ze wschodnich – taka jest właśnie książka Salci Hałas „Pieczeń dla amfy”. Zapraszamy na spotkanie!

Wydawnictwo MUZA

scena

11.30-12.25

Zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne z Danielem de Latour, autorem ilustracji do książek i czasopism dla mniejszych i większych, rysownikiem komiksów, który współpracował m.in. z „Misiem”, „Świerszczykiem”, a także ilustrował felietony Joanny Sokolińskiej w „Wysokich Obcasach”.

Nasza Księgarnia

scena kameralna

12.00-12.55

Co roku w Gdyni gości najbardziej błyskotliwy specjalista od polszczyzny Jerzy Bralczyk. Za każdym razem przywozi ze sobą nowe książki, świeże spostrzeżenia i refleksje. „Na drugie Stanisław” i „Mój język prywatny” to nowości, które staną się pretekstem do kolejnych rozważań nad językiem polskim.

AGORA / BOSZ

scena

13.00-13.25

Celnymi spostrzeżeniami na temat polskiej rzeczywistości podzieli się z publicznością Marek Przybylik – dziennikarz prowadzący „Szkło kontaktowe” w TVN24, autor książki „Tak się kończył PRL”, wydawca.

Marek Przybylik

scena

13.30-13.55

Michał Zawadka. Wypowiedz swoje marzenia – sztuka mówienia i radosnego myślenia. Spotkanie pokazujące znaczenie komunikacji w życiu młodego człowieka i wpływ sposobu myślenia na podejmowane działania. 

Mind & Dream

scena

14.00-14.25

Weronika Murek – autorka opowiadań i sztuk teatralnych ma na swoim koncie Gdyńską Nagrodę Dramaturgiczną 2015 za „Feinweinblein”. Z kolei za książkę „Uprawy roślin południowych metodą Miczurina” została nominowana do Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii Proza.

Wydawnictwo Czarne

scena

14.30-14.55

Anegdoty, barwne opowieści, celne spostrzeżenia – tak właśnie wyglądają rozmowy Marka Przybylika, dziennikarza, autora książki „Dzień Targowy Tak się kończył PRL” i Grzegorza Miecugowa, autora m.in. „Trójka do potęgi”; redaktora programu TVN24 „Szkło kontaktowe”. Zapraszamy na spotkanie!

Oficyna Wydawnicza Przybylik

scena

15.00-15.25

Tysiące sprzedanych egzemplarzy, świetne oceny na portalu Lubimyczytac.pl, ponad 150 entuzjastycznych recenzji na blogach o literaturze, a także utrzymująca się nieprzerwanie przez kilka miesięcy pierwsza pozycja w Rankingu Matrasa na najlepszy prezent książkowy – mowa o kolejnym nowym gościu Pleneru Ninie Reichter, która swoją serią „Ostatnia spowiedź” podbiła serca nie tylko nastolatek, ale i dorosłych czytelniczek.

Wydawnictwo Novae Res

scena

15.30-15.55

Na zastrzyk optymizmu i nadziei można liczyć w czasie spotkania z Niną Majewską-Brown – autorką książek „Jak się nie zakochać”, „Zwyczajny dzień” i „Wakacje”.

Dom Wydawniczy Rebis

scena

16.30-16.55

Zespół muzyczny Jo & Lazy Fellow w składzie: Joanna Knitter (wokal, gitara akustyczna), Piotr Augustynowicz (gitara), Piotr Góra (perkusja), Krzysztof Pomierski (bas).

scena

16.00-16.25

Wszystkim, którzy choć przez chwilę marzyli o zawodzie marynarza zapraszamy na spotkanie z Endru Atrosem, wydawcą autobiograficznych książek, m.in. powieści marynistycznej „Kilwater Znaczy Marynarz – moje 188 dni dookoła świata” i „W niewoli u somalijskich piratów”.

Endru Atros

scena kameralna

16.00-16.45

Michał Zawadka. Masz prawo odnieść sukces – milioner z kalendarzem. Spotkanie dla nastolatków i młodzieży, na którym wspólnie odkryjemy siłę zarządzania czasem i wyznaczania celu. Spotkanie na podstawie premierowej publikacji „Chę być kimś, czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone”

Mind&Dream

scena kameralna

16.30-16.55

Anna Król publikowała m.in. w: „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, „Magazynie Literackim”, „Nowych Książkach” i „Rzeczpospolitej”. Jako autorka książek poświęconych Jarosławowi Iwaszkiewiczowi podzieli się ciekawostkami z życia i twórczości tej ważnej postaci w historii literatury polskiej.

Wilk&Król

scena

17.00-17.25

Droga do marzeń. Spotkanie prezentujące działalność autorską
i edukacyjną
Michała Zawadki autora jedynych w Polsce książek o rozwojuosobistym i społecznym dzieci i młodzieży. „Galeria bajek wiersze czytaneobrazem”, „Zarządzanie marzeniami” „Mądrość z Natury”.
Prezentacja premierowej serii 4 książek „Chcę być kimś” o roli
kompetencji miękkich w życiu młodego człowieka.

Mind&Dream

scena

17.30-17.55

Michał Piedziewicz – autor powieści toczących się w Gdyni w 1929 i 1939 roku („Dżoker” i „Domino”) opowie o losach zwykłych ludzi – świadków ważnych przemian społecznych i gospodarczych lat dwudziestych i trzydziestych.

Wydawnictwo MG

scena

18.00-18.25

Artystycznie wydane książki Iwony Paulewicz „W szmaragdowym lesie” i „Ciiichooo… miłość się rodzi” zostały napisane pod wspólnym greckim niebem. Obie skierowane są do czytelnika lubiącego podróże do krainy ciszy i tęsknoty. Ta pierwsza to wędrówka po wyspie Lesbos. Ta druga jest wędrówką po bezgranicznym kosmosie i odkrywaniu w nim nieznanych wysp.

Wydawnictwo Iwona Paulewicz

scena

18.30-18.55

Publiczność Pleneru w imieniu organizatorów pożegna zespół muzyczny Jo & Lazy Fellow w składzie: Joanna Knitter (wokal, gitara akustyczna), Piotr Augustynowicz (gitara). Piotr Góra (perkusja), Krzysztof Pomierski (bas).

scena

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.