Wiara w pytaniach i odpowiedziach. Przewodnik chrześcijanina (ŚDM 2016)

Przegląd

Stron: 288
Oprawa: twarda, kolorowe ilustracje, kredowy papier, obwoluta
Format: 120×160 mm
ISBN: 978-83-7971-033-1
Rok wydania: 2016
Tłumaczenie: Marzena Radomska
wiara w pytaniach i odpowiedziachWYDANIE SPECJALNE NA ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W KRAKOWIE 2016

Przypominamy prawdy wiary!

Nigdy dotąd streszczenie doktryny katolickiej nie było aż tak krótkie! Właśnie to stanowi o atrakcyjności „Wiary w pytaniach i odpowiedziach” – książki, która trafnie odpowiada na ważne życiowe pytania, a także stanowi wspaniałą pomoc w dziele nowej ewangelizacji, której tak bardzo pragnął, i którą realizował w swoim życiu Święty Jan Paweł II.
Rolą niniejszej publikacji jest ukazanie sedna katolickiej doktryny w jak najmniejszej liczbie słów. Może się ona okazać bardzo pomocna dla tych, którzy chcą uzyskać wiedzę o sakramentach, życiu nadprzyrodzonym, modlitwie i wierze. W syntetyczny i atrakcyjny sposób prezentuje owe kwestie, pokazując, że są one ze sobą połączone, i że jedynie Kościół stanowi drogę wiodącą do prawdziwego szczęścia (Stanisław kard. Dziwisz, arcybiskup metropolita krakowski).

Odbiorcy:
– poszukujący wiary i szczęścia
– osoby starające się zrozumieć sens i cel życia
– pragnący pogłębić swoją wiedzę dotyczącą Kościoła
– młodzież.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Kim jest Jezus? Jak się modlić? Czym jest Biblia? W jakim celu chodzi się na niedzielną Mszę? Skąd się biorą ból i cierpienie?… Wiele osób, często w sposób nie do końca świadomy, poszukuje sensu życia zadając sobie tego rodzaju pytania. Leży przed nami rodzaj „kodeksu drogowego wiary” – książka, w której znajdziemy kilkadziesiąt szczerych i prostych odpowiedzi na wielkie i małe pytania dotyczące Pana Boga i naszego życia.

Przeczytaj recenzję:
http://sztukater.pl

Wiara w pytaniach i odpowiedziach. Przewodnik chrześcijanina (ŚDM 2016)
Kliknij aby powiększyć
Kategorie: Religia
Tagi: Jedność

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.