Utkane miłością „Sznurki” poleca Wydawnictwo Psychoskok

Przegląd

Utkane miłością „Sznurki” poleca Wydawnictwo Psychoskok

Utkane miłością „Sznurki” poleca Wydawnictwo Psychoskok

Sznurki  to nastrojowy tomik poetycki obrazujący uczucie jakie potrafi połączyć ludzi, by wznieść ich na wyżyny odczuwania, rozpalić wszystkie zmysły, a następnie pozostawić po sobie ból i rozżalenie.

Miłość to najpiękniejsze uczucie jakie może połączyć ludzi. Ta głęboka, jedyna w swoim rodzaju relacja potrafi sprawić, że zapominając o własnych potrzebach skoncentrujemy się na tej jednej, jedynej osobie, która przez moment stanie się celem naszego istnienia.

Niestety miłość to także jedno z najbardziej skomplikowanych uczuć, które potrafi znacząco modyfikować nasze zachowania. Gdy moment oczarowania, zakochania sprawiającego, że każda chwila rozłąki zdaje się wiecznością nie do zniesienia znika, pojawiają się wątpliwości. Nagle ta sama osoba bez której istnienie zdawało się torturą staje się przeciętnym, posiadającym wady człowiek, z którym nie potrafimy znaleźć wspólnego języka, i jedynym rozwiązaniem zdaje się rozstanie…

Dynamiczny i nastrojowy tomik poetycki Sznurki przeprowadzi nas przez wszystkie kolejne etapy miłości, by ostatecznie dowieść, że warto ponieść największy wysiłek, aby powstać i po raz kolejny próbować kochać. Bez tego przepadniesz na zawsze, ponieważ bez prawdziwej miłości jesteś tylko atrapą człowieka. Dla miłości warto wejść na najwyższą górę, nawet podczas burzy z piorunami.

tylko relaks.pl logo

Wszystkie książki w formie drukowanej wydawnictwa Psychoskok dostępne są w księgarni wydawnictwa tylkorelaks.pl, oferta ebooków wydawnictwa dostępna na ebooki123.pl

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.