Stan zagrożenia. Steve Berry

Przegląd

stan zagrożeniaTytuł:  Stan zagrożenia

Autor: Steve Berry

Tytuł oryginału: The Patriot Threat

Tłumaczenie: Przemysław Hejmej
Format: 143 x 205 mm

Oprawa: broszurowa + skrzydełka

ISBN: 978-83-7999-642-1

Cena: 39,00

Premiera: 6 lipca 2016

Książka dostępna także jako e-book

 

Łączny nakład książek Steve’a Berry’ego przekroczył już 20 milionów egzemplarzy!

Prawa do jego powieści sprzedano do 51 krajów!

 

Cotton Malone, niegdyś agent elitarnej jednostki wywiadowczej w ramach Departamentu Sprawiedliwości USA zwanej Magellan Billet, przechodzi na emeryturę i staje się właścicielem starej księgarni w Kopenhadze. Tymczasem jego była szefowa, Stephanie Nelle, prosi go o wytropienie pewnego groźnego północnokoreańskiego złoczyńcy, który prawdopodobnie zdobył tajne dokumenty Departamentu Skarbu, a te mogą narazić na niebezpieczeństwo Stany Zjednoczone. Malone wdaje się w niesamowity, dwudziestoczterogodzinny pościg: od kanałów Wenecji po odludne góry Chorwacji.

Berry nurza się w szczegółach z epoki Ojców Założycieli, okresu podpisania 16. poprawki do konstytucji w 1913 roku, na podstawie której obywatele Stanów Zjednoczonych muszą płacić podatek dochodowy. Co by się jednak stało, gdyby z samą poprawką wiązały się prawne wątpliwości? Tajemnice, które mogą podważyć zasadność poboru podatków, trwającego od dziesięcioleci? Prawda bywa bowiem bardzo zaskakująca.

Miłośnicy political fiction będą bardzo zadowoleni”.

Publisher’s Weekly

Kolejny wielowątkowy thriller, od którego nie można się oderwać, pełen przypuszczeń co do możliwego rozwoju sytuacji oraz zapierającej dech w piersiach akcji”.

Kirkus

audiobook

Wydanie CD Audio

ISBN: 978-83-7999-829-6

Cena: 34,90

Premiera: 13 lipca 2016

Kategorie: Literatura
Tagi: Sonia Draga

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.