Premiery Wydawnictwa Burda Książki – sierpień

Przegląd

Glutenowe kłamstwoAlan Levinovitz
Glutenowe kłamstwo i inne mity o tym, co jemy.
Ta wywrotowa książka dziennikarza naukowego obala mity, które zdominowały amerykański styl odżywiania, i pokazuje czytelnikom, jak uwolnić się od poczucia winy i na nowo pokochać jedzenie. Z pewnością rozbudzi kontrowersje wokół naszej obsesji na temat prawidłowego odżywiania. Levinovitz pokazuje nam, jak przestać się bać jedzenia. Każdy, kto interesuje się odżywianiem, powinien przeczytać tę książkę i odzyskać radość delektowania się smakiem potraw.
PDF książki: http://icontent.burdamedia.pl/ksiazki/GLUTENOWE_KLAMSTWO_QR.pdf

Dane wydawnicze:
Data premiery: 03.08.2016
Cena: 44,90 zł
ISBN: 978-83-8053-134-5
Format: 165 x 215 mm

 

moje serce i inne czarna dziuryJasmine Warga
Moje serce i inne czarne dziury

Błyskotliwa i rozdzierająca serce nowa powieść dla fanów Gwiazd naszych wina Johna Greena oraz Eleonora i Park Rainbow Rowell, opowiadająca o dwojgu nieznajomych, którzy spotykają się po to, aby umrzeć… a w zamian uczą się, jak żyć. Szesnastoletnia Aysel, miłośniczka fizyki i muzyki klasycznej, obsesyjnie planuje własną śmierć. Dziewczyna ma tylko jeden problem: nie jest pewna, czy starczy jej odwagi, by to zrobić. Wszystko zmienia się, gdy odkrywa stronę internetową, na której ogłaszają się partnerzy do samobójstwa…
PDF książki: http://icontent.burdamedia.pl/ksiazki/prasa/Moje%20serce.pdf

Dane wydawnicze:
Data premiery: 17.08.2016 r.
Cena: 34,90 zł
ISBN: 978-83-8053-135-2
Format: 145 x 205 mm

 
trudna miłośćMerdith Wild
Trudna miłość
#Haker t. 5

Parę dni po ślubie Blake i Erica Landon wyruszają w podróż poślubną, podczas której jeszcze bardziej zacieśniają więź między sobą i postanawiają zapomnieć o demonach przeszłości. Kiedy już mogłoby się wydawać, że zostawili za sobą wszystkie problemy, ich spokój zostaje zakłócony przez skandal związany z kampanią wyborczą kandydata na burmistrza, Daniela Fitzgeralda. Blake trafia w sam środek tej afery. Prześladują go występki z jego hakerskiej przeszłości, o której wolałby zapomnieć. Kiedy wolność Blake’a staje pod znakiem zapytani, Erica nie zawaha się przed niczym, żeby oczyścić jego imię. Gdy jednak Blake przeciwstawia się władzom i odmawia udziału w poszukiwaniu prawdy, ich świat powoli zaczyna się rozpadać. Czy Blake pozwoli, by przeszłość wygrała? Czy Erice uda się przekonać go, że teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek warto walczyć o ich wspólne życie?

PDF książki: http://icontent.burdamedia.pl/ksiazki/prasa/Haker%205.pdf
Dane wydawnicze:
Data premiery: 31.08.2016,
cena: 34,90 zł
ISBN: 978-83-8053-136-9
format: 130 x 195 mm

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.