20 lat wydawnictwa Edgard!

Przegląd

100 lat, Edgardzie – 20-lecie wydawnictwa!

8 czerwca w warszawskiej Villi Foksal wydawnictwo Edgard świętowało 20-lecie działalności. Wśród zaproszonych gości byli pracownicy i współpracownicy wydawnictwa, autorzy, dystrybutorzy, kontrahenci, przedstawiciele organizacji branżowych i mediów.

Podczas jubileuszu premierę miała książka kulinarna Retrowarzywa Pawła Łukasika i Grzegorza Targosza, autorów bestsellera Kipi kasza. Z tej okazji szef kuchni Villi Foksal przygotował dania na podstawie przepisów z książek Retrowarzywa oraz Kipi kasza. Live cooking był połączony z autorskim komentarzem przepisów.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wystąpienia autorów publikacji do nauki języków obcych i poradników z serii Samo Sedno: Katarzyny Wiśniewskiej o pułapkach językowych, Marcina Iwucia o finansach osobistych, Iwony Kucharewicz o szczęściu oraz gości specjalnych: Ricarda Zarca o nieporozumieniach kulturowych i Michaela Sandersona – o znaczeniu mindfulness w pędzącym świecie. Wśród atrakcji tego wieczoru były również pokaz tanga, występ iluzjonisty oraz koncert w wykonaniu wielojęzycznej artystki Zuzanny Pytlińskiej.

Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. W strefie Kapitana Nauki dzieci układały edukacyjne puzzle, rozwiązywały łamigłówki i zagadki logiczne, puszczały bańki mydlane, a także przeprowadzały eksperymenty.

zdjecie_1

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.