Wydawnictwo Charaktery poleca książkę pt.: „ Ogarnij się. Jak skutecznie rządzić sobą”

Przegląd

ogarnij się
Mądrze rządzić sobą jest i łatwo, i trudno. Łatwo, bo któż zna nas lepiej niż my sami? Trudno, bo próbujemy sprawować te rządy, często kierując się niesprawdzonymi przekonaniami, stereotypami, zasłyszanymi rewelacjami… Jak zatem mądrze kierować sobą? O tym piszą między innymi Grażyna Wieczorkowska-Wierzbińska, Wiesław Łukaszewski, Roy Baumeister, Kinga Lachowicz- Tabaczek. Ich naukowa wiedza i życiowa mądrość dają gwarancję wyjątkowej rzetelności zaproponowanych wskazówek, porad i zaleceń.

 

Są tacy, którzy bez końca oddają się marzeniom. I tacy, którzy je po prostu realizują. Ci pierwsi sami stają sobie na drodze do marzeń, ci drudzy mają w sobie sprzymierzeńca w ich spełnianiu. Jak mądrze zarządzać sobą, by osiągnąć to, na czym nam naprawdę zależy, żyć tak, jak chcemy żyć?”

 

Autorzy stawiają podstawowe pytania o szczęście, o spełnione życie i hojnie dzielą się wiedzą zdobytą w trakcie naukowych poszukiwań. Dzięki zarówno nowym, jak i sprawdzonym metodom pomagają zrozumieć siebie i dają nadzieję wszędzie tam, gdzie panuje – jakże dojmująca w skutkach – ignorancja. A wystarczyłoby wiedzieć, przeczytać… Zawarte w książce opowieści o drodze ku pełni, opowieści odkrywcze i poparte dowodami naukowymi, poruszą ludzi poszukujących, w każdej szerokości geograficznej. Wszystko zaczyna się wtedy, gdy się zatrzymasz, pomyślisz, ogarniesz i … zaczniesz skutecznie rządzić sobą, tam zaczyna się prawdziwe życie … Pomyślności.

Książka dostępna również w pakiecie z Charakterami 4/2016 w cenie 29,90 zł
 
Tagi: Charaktery

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.