Nie daj się zmanipulować – „Manipulacja” Julii Buzdygan

Przegląd

Nie daj się zmanipulować – „Manipulacja” Julii Buzdygan

manipulacja

Manipulacja pozwala wywierać wpływ na innych, by wbrew swej woli podążali drogą wyznaczaną przez manipulatora. Z silą oddziaływania innych bardzo trudno walczyć, ale jak poradzić sobie z „demonami” własnego wnętrza? Może bowiem okazać się, że siła, która popycha nas w określonym kierunku skrywa się w naszych lękach, które w najgorszym wypadku mogą przyjąć zmaterializowaną postać.

Julia Buzdygan zachęca nas do wkroczenia na psychologiczną, przepełnioną duchowością wycieczkę po fantastycznej przestrzeni. Musimy być gotowi na wszystko, ponieważ wraz z bohaterami przeniesiemy się do alternatywnej rzeczywistości.

Od tego momentu bohaterowie będą musieli wykazać się czujnością, ponieważ zmieniająca się sceneria, nieprzewidywalne zdarzenia oraz koszmarne postacie powoływane do istnienia przez rozbudowany świat podsycanych lekiem wyobrażeń, mogą spaczać postrzeganie.

April i Tyler, główni bohaterowie będą musieli walczyć o wolność i wewnętrzny spokój. Ich największym wrogiem okaże się strach zdolny paraliżować i odbierać nadzieję. Ceną jest życie, więc muszą zrobić wszystko, by nie podzielić losu rodzeństwa, Diany i Austina, których niebawem przyjdzie im poznać…

Książka Julii Buzdygan „Manipulacja” dostępna w sprzedaży w wersji drukowanej oraz jako ebook. Życzymy przyjemnej lektury!

Zobacz również pełną ofertę książek wydawnictwa Psychsokok

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.