Manipulacja – czerwcowa premiera wydawnictwa Psychoskok

Przegląd

manipulacja

Miłość potrafi człowieka zgubić, zranić… ale nienawiść jest sto razy bardziej okrutna.”

Uczucia to silne zjawisko, ale strach to coś, czego nie da się w żaden sposób ustrzec. Towarzyszy nam zawsze wtedy, kiedy jest najmniej potrzebny. „Manipulacja” odkrywa coś, czego prawdopodobnie jeszcze nie doświadczyłeś, albo nie chcesz się przed sobą przyznać, że dałeś się zmanipulować zwykłemu lękowi, który powinien być pod twoją kontrolą. Ludzki umysł potrafi wiele znieść, ale i wykreować. Dlaczego by nie spróbować zawalczyć i uwolnić się od czegoś, co niszczy ci życie od samego początku. Ciągle się czegoś boimy, nie zawsze mamy odwagę stawić temu czoła. Ale jesteśmy w stanie. Część nas czuje mobilizację do walki, ale druga część… jest silniejsza. Pozwól, by bohaterowie „Manipulacji” zabrali cię w świat, którego nie znasz, ale chciałbyś poznać. Pokierują cię drogą, którą prawdopodobnie na początku będziesz bał się iść, ale nauczą cię jak poradzić sobie ze strachem. „-Wszystko się da. Rozumiesz?”. Strach ma wielkie oczy, nie daj sobą manipulować jak bezbronne dziecko, jesteś w stanie zrobić coś więcej. Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to słowa wypływające z tej powieści, dające ukojenie, motywację i siłę. Cała magia jest w najprostszych i najmniejszych rzeczach, trzeba tylko umieć to znaleźć.

„- Czego potrzebujesz? […] – Ofiary.”

Jeśli kiedykolwiek bałeś się czegoś tak mocno, że nie mogłeś oddychać, z pewnością utożsamisz się z bohaterami. April i Tyler zostali rzuceni na głęboką wodę, a ich wewnętrzne lęki stały się rzeczywistością. Kto wygra tą walkę – ludzie czy potwory?

Strach ma wielkie oczy, nie daj się zmanipulować.

Autor: Julia Buzdygan | Liczba stron: 208 | Okładka: miękka | ISBN: 978-83-7900-555-0| EAN: 9788379005550 |Premiera: 17.06.2016

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.