BRANDON MULL PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

Przegląd

2 czerwca do Wrocławia przybędzie Brandon Mull, autor kultowej serii książek BAŚNIOBÓR !

Wyjątkowe wydarzenie! Serię pięciu tomów przygód Kendry i Setha pokochały dzieci na całym świecie, również w Polsce. Cykl znalazł się na pierwszym miejscu na liście bestsellerów dla dzieci „New York Timesa”!

baśniobór

Brandon Mull spotka się z czytelnikami we Wrocławiu, Europejskiej Stolicy Kultury.

Wizyta i spotkania odbywają się w ramach Festiwalu Literatury dla Dzieci, Międzynarodowego Festiwalu Kryminału oraz Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony.
Na spotkanie w kinie Nowe Horyzonty były zapisy. Lista miejsc wyczerpała się błyskawicznie! Nadal zapraszamy na spotkania na Targach Książki Dobre Strony i do wrocławskiego empiku Renoma! Spotkania są otwarte. To wyjątkowa okazja, by zdobyć autograf i poznać prawdziwą gwiazdę literatury dla młodych.

Zapraszamy na spotkania z Brandonem Mullem!

Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY
piątek, 3 czerwca, godz. 12.00
Budynek IASE, ul. Wystawowa 1, Wrocław
stoisko wydawnictwa Wilga

empik Renoma
sobota, 4 czerwca, godz. 11.00
c.h. Renoma, ul. Świdnicka 40, Wrocław

Spotkania będą również okazją do zapoznania się z naszą majową premierą:

jedynym oficjalnym przewodnikiem, dzięki któremu będziesz mógł zostać opiekunem Baśnioboru!
Od teraz ten magiczny rezerwat nie będzie krył przed tobą żadnych tajemnic!

Baśniobór. Przewodnik opiekuna
Brandon Mull
przekład: Rafał Lisowski
przewodnik opiekuna baśnibór
Pewnie nieraz czytaliście o centaurach i satyrach, wróżkach i olbrzymach mgielnych. Ale czy choć raz je widzieliście? Teraz to możliwe. I nie musicie nawet wypić mleka! Po raz pierwszy zobaczycie ogromnego Celebranta, króla smoków, będziecie mogli spojrzeć w oczy Nagi Lunie i przekonać się o oszołamiającym pięknie dżinnowej harfy.
Pierwsze kompendium wiedzy na temat Baśnioboru i zamieszkujących go istot. Dzięki niemu już nigdy nie zgubisz się w żadnym  z rezerwatów, nie nabierzesz się na żarty satyrów ani nie urazisz centaurów. Poznasz ważne szczegóły dotyczące niemal wszystkich bohaterów tego bestsellerowego cyklu. Dla tych, którzy znają losy Kendry i Setha, będzie to znakomite uzupełnienie książek. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Baśnioborem, będzie to doskonały przewodnik, dzięki któremu z łatwością odnajdą się w zawiłościach tego magicznego świata.
Znakomite ilustracje Brandona Dormana świetnie oddają atmosferę Baśnioboru.

Polecamy serię Baśniobór:
tom 1. Baśniobór

tom 2. Baśniobór. Gwiazda Wieczorna wschodzi
tom 3. Baśniobór. Plaga cieni
tom 4. Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu
tom 5. Baśniobór. Klucze do więzienia demonów

Pierwsze miejsce na liście bestsellerów dla dzieci „New York Timesa”!

Przez wiele wieków czarodziejskie istoty ukrywały się w tajemnym miejscu zwanym Baśnioborem, który jest dziś jedną z ostatnich przystani prawdziwej magii. Czarodziejską? Oczywiście. Ekscytującą? Jasne. Bezpieczną? Cóż, właściwie wręcz przeciwnie.
Kendra i jej brat Seth nie mają pojęcia, że ich dziadek jest obecnym opiekunem Baśnioboru. W otoczonym murami lesie pradawne reguły wprowadzają porządek między chciwymi trollami, złośliwymi satyrami, kłótliwymi wiedźmami, psotnymi chochlikami i zazdrosnymi wróżkami. Gdy jednak zasady te zostają złamane, ujawniają się potężne moce zła, a Kendra i jej brat muszą zmierzyć się z największym w swym życiu wyzwaniem, by uratować rodzinę, Baśniobór, a może i cały świat…

Kategorie: Fantastyka
Tagi: Grupa Foksal, WAB

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.