Biegiem przez polskie góry

Przegląd

Biegiem przez polskie góry

przewodnik_dla_biegaczy

KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE!

Natalia Tomasiak i Marcin Świerc to czołowi polscy biegacze górscy, odnoszą sukcesy zarówno w biegach krajowych jak i międzynarodowych. Wraz z wydawnictwem Bezdroża stworzyli publikację pt. Przez polskie góry.

fot. Magdalena Ziaja

fot. Magdalena Ziaja

Przewodnik biegacza.

Książkę dedykujemy przede wszystkim osobom, które zaczynają przygodę z biegami górskimi/trailowymi – mówi Natalia Tomasiak – Podpowiadamy, jak rozpocząć tę niezwykłą biegową przygodę, by czerpać z niej jak najwięcej przyjemności i uniknąć poważnych błędów.

W przewodniku znajdziemy propozycje 69 tras biegowych, starannie dobranych z myślą zwłaszcza o początkujących amatorach tej dyscypliny sportu, które pozwolą odkryć ciekawe zakątki we wszystkich pasmach polskich gór. Są tu również: poradnik początkującego biegacza, dokładne mapy, przejrzyste profile wysokościowe i czasy przejść.

Szukasz aktywności, która pozwala poczuć prawdziwą wolność – wybiegnij w góry!

Książka pod patronatem: Salomon i Suunto

Link do książki: http://bezdroza.pl/ksiazki/przez-polskie-gory-przewodnik-biegacza-wydanie-1-natalia-tomasiak-marcin-swierc,begpb1.htm

fot. Przemysław Ząbecki

fot. Przemysław Ząbecki

O autorach:

Natalia Tomasiak – pochodzi z Krynicy Zdroju. Choć biega dopiero od 2014 r., ma na swoim koncie liczne sukcesy (m.in. 3. miejsce w Flexistav Bieg Ultra Granią Tatr). Od 2016 r. zawodniczka Salomon Suunto Team. Od dziecka bardzo aktywna. Próbowała swoich sił w koszykówce, taekwondo, w pływaniu, na rowerze, ale dopiero biegi górskie okazały się tym, co pochłonęło ją całkowicie. Ponadto jest pasjonatką gór, miłośniczką skitouringu. Zimą pracuje jako instruktorka narciarstwa, snowboardu, prowadzi m.in. zimowe akcje Bezpieczny Stok, organizowane przez MSWiA i MEN. Miała okazję uczestniczyć w wyprawach w ciekawe zakątki świata, takie jak Arktyka, Laponia, Kaukaz. Prowadzi blog gorskistyl.pl.

Marcin Świerc – absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, trener II klasy sportowej. Wielokrotny reprezentant Polski na mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata. Multimedalista mistrzostw Polski w biegach górskich, rekordzista wielu tras w Polsce. Trzykrotny złoty medalista mistrzostw Polski z 2015 r. — w skyrunningu, biegu górskim na długim dystansie oraz ultramaratonie. Czwarty zawodnik cyklu Pucharu Świata Skyrunning 2015. Czołowy zawodnik biegów górskich na świecie. Jest sam sobie trenerem, chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem, które zdobył podczas wielu zawodów sportowych. Prowadzi blog marcinswierc.pl

 

Kategorie: Sport i Turystyka
Tagi: Bezdroża

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.