Biblioteka, spotkania autorskie i mnóstwo atrakcji na Open’erze!

Biblioteka, spotkania autorskie i mnóstwo atrakcji na Open’erze!

Przegląd

Instytut Książki wspólnie z Programem Trzecim Polskiego Radia i Alter Art i w tym roku szykuje książkowe atrakcje na Festiwalu Open’er. Jesteśmy na Open’erze już po raz piąty! Będzie biblioteka, spotkania autorskie i mnóstwo atrakcji.

Nasza biblioteka jest wyjątkowa i otwarta dla wszystkich od 29 czerwca do 2 lipca! Konkursy, zabawy literackie i nieformalne spotkania ze znanymi polskim autorami. Wszystkim, dla których czytanie jest przyjemnością i czynnością tak naturalną jak oddychanie i słuchanie muzyki, zapewnimy kontakt z książką. A tym, którzy dotąd stronili od książek pokażemy, że warto czytać.

Dzięki wydawcom, którzy odpowiedzieli na nasz apel i pomogli zapełnić półki naszej biblioteki, wybór będzie ogromny – nowości i klasyka, coś dla miłośników muzyki, filmu, fantastyki i historii, biografii, reportaży, kryminałów i dobrych powieści. Będą też książki dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy!

Ale to nie wszystko, bo w tym roku w KINOTEATRZE pojawią się nasi wyjątkowi goście:

30 czerwca – Justyna Kopińska

1 lipca – Łukasz Orbitowski

2 lipca – Jacek Hugo-Bader.

Kolejny raz znakomici autorzy zaproszeni na Open’era specjalnie dla Was. Rozmowy o życiu i literaturze zawsze o 16:00.

Prowadzenie: Michał Nogaś (Program Trzeci Polskiego Radia) i Szymon Kloska (Instytut Książki).

Red Hot Chili Peppers, Florence + The Machine, Pharrell Williams, Maria Peszek, Bastille, Wiz Khalifa oraz  Justyna Kopińska, Łukasz Orbitowski, Jacek Hugo-Bader i festiwalowa biblioteka pełna książek. Tak zapowiada się tegoroczny Open’er.

Do czytania na lotnisku Gdynia-Kosakowo zapraszają Instytut Książki, Program Trzeci Polskiego Radia i Alter Art. A wszystko w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa! Czytajmy! Warto!

Instytut Ksiązki                          narodowy program rozwoju czytelnictwa_logo_roz

za Instytut Książki

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.