Dziecięca księga wspomnień z wyprawy!

Przegląd

Dziecięca księga wspomnień z wyprawy!

moj dziennik podrozy

KUP TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE!

Nakładem wydawnictwa Bezdroża ukazała się wyjątkowa publikacja dla dzieci pt. Mój dziennik podróży. To dziecięca księga wspomnień z wyprawy. Najmłodsi podróżnicy mogą tu opisać lub narysować swoje przygody, wkleić mapę, bilety lub pamiątki zebrane po drodze oraz papierowy sejf na skarby. Książeczka jest uniwersalna, można zabrać ją ze sobą zarówno na zimowe i letnie wakacje, jak i kilkudniowy wyjazd za miasto. Sprawdzi się podczas wycieczek po Polsce i w trakcie zagranicznych wojaży.

Mój dziennik podróży dedykujemy dzieciom w wieku 5-10 lat, ale również wszystkim rodzicom, którzy chcieliby dziecku przekazać ciekawe informacje o odwiedzanym miejscu oraz uwrażliwić najmłodszych podróżników na piękno i różnorodność odwiedzanych krajów i regionów – mówi Dominika Zarębapomysłodawczyni i współautorka publikacji.

strona

strona1

To książka interaktywna! Ze strony http://bezdroza.pl/mojdziennikpodrozy można ściągnąć Podróżnicze wycinanki, które są uzupełnieniem Mojego dziennika podróży. To przygotowane do wydrukowania strony A4 z zagadkami, ciekawostkami, emotikonami, poświęcone konkretnemu regionowi. Dziecko podczas podróży wycina, wkleja i poznaje poprzez zabawę. Wypełniony dziennik staje się więc jego własnym pamiętnikiem-przewodnikiem, w którym zachowuje ducha niezapomnianych wakacji.

Książka pod patronatem: Magazynu Dziecko i portalu dziecisawazne.pl

 http://bezdroza.pl/mojdziennikpodrozy

grafika_dziennik_podrozy

O autorkach:

Dominika Zaręba – propagatorka ekopodróżowania, podróżniczka i publicystka, współzałożycielka Wydawnictwa Bezdroża. Autorka pierwszej w Polsce książki o ekoturystyce wydanej przez PWN, uważana za pionierkę ekoturystyki w Polsce. W propagowaniu odpowiedzialnej turystyki współpracuje z wieloma organizacjami z różnych zakątków świata, a zwłaszcza z Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie zainicjowała program zielonych szlaków – greenways. Dla Polskiej Organizacji Turystycznej opracowała koncepcję rozwoju i promocji ekoturystyki w Polsce. Prowadzi także artystyczną kawiarnię-galerię-scenę w Lanckoronie, gdzie stara się wcielać w życie koncepcję „natury i kultury”. Swoje zdjęcia, niejednokrotnie nagradzane w konkursach, prezentowała na wielu wystawach autorskich w Polsce i za granicą. Promuje ideę podróżowania z dziećmi.

Fascynuje się dziedzictwem iberoamerykańskim oraz kulturą flamenco. Dla Bezdroży napisała przewodniki m.in. po Katalonii i Balearach. Jej ulubionym krajem jest Gwatemala, a w Europie najbardziej bliskie są jej klimaty regionów karpackich i Bałkanów w szerokim kontekście przyrodniczym, artystycznym i muzycznym. Więcej o ekopodróżowaniu: www.atitlan.pl

Ania Jamróz – urodzona w 1990 roku w Krakowie. W 2014 roku ukończyła grafikę na krakowskiej ASP. Tworzy głównie ilustracje – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Projektuje książki, okładki, ilustruje teksty prasowe, rysuje. Zajmuje się również fotografią i sztukami wizualnymi. Jej prace były wielokrotnie nagradzane i wystawiane w całej Polsce.

Tagi: Bezdroża

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.