Wydaj z nami audiobook – oferta wydawnictwa Psychoskok

Przegląd

Wydaj z nami audiobook – oferta wydawnictwa Psychoskok

dcca5759_large

Zobacz w czym jesteśmy lepsi od konkurencji. Porównaj oferty. U nas, Drogi Autorze, dostaniesz więcej!


Rosnącą popularnością cieszą się książki wydane w formie audiobooka – w wersji do odsłuchiwania – w formacie mp3. Coraz więcej ludzi w Polsce korzysta z tej formy książki, gdyż jest wygodna i nie wymaga dodatkowego czasu. Treść książki można odsłuchiwać podczas jazdy samochodem, spaceru, joggingu, a nawet w czasie pracy fizycznej – wystarczy urządzenie audio (radio samochodowe, magnetofon, mp3 ze słuchawkami, laptop, tablet, smartphone, itp.).

Zalety są bezdyskusyjne: szeroka dostępność i możliwość odsłuchu w każdym miejscu, błyskawiczny czas dostawy po dokonanym zakupie (od kilku sekund do kilku minut), możliwość przechowywania książki na różnorodnych urządzeniach (komputer, czytnik, tablet, pendrive, płyta CD/DVD) i wiele innych. Coraz więcej wydawnictw tradycyjnych pogłębia swoją ofertę o publikacje elektroniczne – ebooki i audiobooki.


Koszt wydania audiobooka jest niższy w stosunku do książki w wersji tradycyjnej papierowej, choć wyższy, porównując z ebookiem. Cena zależy od objętości tekstu (ilość użytych w tekście znaków) i waha się od kilkuset do kilku tysięcy złoty. W cenę podstawową wliczone są prace przygotowawcze (grafika okładki, nagranie, realizacja i obróbka dźwięku). Autor książki staje się oficjalnie autorem w polskim systemie wydawniczym, gdyż ebook / audiobook ma nadany nr ISBN i klasyfikowany jest w Bibliotece Narodowej, dokładnie tak samo jak publikacja konwencjonalna, czyli książka w postaci papierowej. Wydawnictwo zapewnia promocję oraz dystrybucję audiobooka.


Pełny koszt podstawowy przygotowania audiobooka w wydawnictwie Psychoskok to 7zł za 1000 znaków ze spacjami i obejmuje przygotowanie okładki, nagranie lektorskie, realizację i montaż dźwięku oraz wstawienie gotowego audiobooka do wszystkich e-księgarń, z którymi wydawnictwo współpracuje (o tym informujemy niżej). Korekta tekstu i kampania informacyjno-promocyjna + recenzje są realizowane wcześniej – już na etapie książki papierowej lub ebooka i nie ma potrzeby powielać opłat. 


W przeliczeniu na arkusz wydawniczy (40.000 znaków ze spacjami) ten koszt to 280zł brutto. Nie pobieramy innych (dodatkowych lub ukrytych) opłat, jak niektórzy wydawcy, np. za wstawianie audioboków do księgarń. Takie praktyki uznajemy za nieuczciwe i nieetyczne wobec Klienta / Autora. Nasza oferta jest najlepsza w Polsce !! – co najmniej 30% tańsza od innych wydawnictw, a w kilku przypadkach nawet 2 krotnie tańsza. Porównajcie Państwo sami !!


Nasze zakontraktowane kanały dystrybucji obejmują ponad 90% rynku e-książki w Polsce i opierają się o księgarnie o największym zasięgu, np. Nexto, Virtualo, Empik, Publio, Azymut, Woblink, Ebookpoint i dziesiątki innych. Sprzedajemy także w największych i najbardziej prestiżowych księgarniach na świecie, w tym np Amazon, Apple IBook Store, Nokia Reading, kobobooks.com, itp.


Jest to prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku. 

Pełny profesjonalizm w atrakcyjnej cenie.

Przychody Autora wahają się pomiędzy 15-80 % wpływów wydawnictwa, w zależności od preferowanego wariantu finansowania / współfinansowania swojej książki – audiobooka. Nasze 3 warianty wydania, w tym prowizje dla Autorów, odnoszą się zarówno do książki w formie papierowej jak i ebooka i audiobooka – plany finansowe na wydanie audiobooka

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.