Erotyka w książkach Marty W. Staniszewskiej – promocja książek

Przegląd

Erotyka w książkach Marty W. Staniszewskiej – promocja książek

staniszewska dwie

Marta W. Staniszewska, pisze głównie dla kobiet, a swoje historie stara się ułożyć tak, jak wyobraża sobie idealny, bajkowy romans. W przypadku swoich bohaterów autorka nie godzi się na to, by seks został oddzielony grubą kreską od uczuć. Pragnie, by namiętne, cielesne spotkania były następstwem głębokiego uczucia.

Bohaterami książek Marty W. Staniszewskiej: Nigdy cię nie zapomniałam oraz Nigdy nie pozwolę ci odejść są Sophie i Aleks. Ich znajomość, to bardzo burzliwa historia. Pierwsze spotkanie, zakończone satysfakcjonującym seksem, miało być początkiem długotrwałej znajomości. Główna bohaterka wyrwała się spod skrzydeł toksycznej matki i byłego chłopaka, zmieniła miejsce zamieszkania i pracę. Próbuje przejąć ster nad swoim życiem, ale nieświadomie wciąż powraca do przeszłości. Oboje nie mają pewności czy uczucie, które zrodziło się kiedyś w nadmorskim miasteczku jest na tyle silne, aby przetrwać nadchodzącą burzę. Zwłaszcza, że tamten dzień zmienił ich życie bardziej niż można by było przypuszczać.

Obie powieści Marty W. Staniszewskiej przesycone pikantnymi scenami, są pełną miłości historią dwojga kochanków, którym los wciąż rzuca kolejne kłody pod nogi.

Powieści początkowo wydane jedynie w formie elektronicznej spotkały się z tak dużym zainteresowaniem czytelniczek, że doczekały się drukowanej premiery 14-go marca. Zachęcamy do skorzystania z promocji, w której dwie części książki autorki można kupić taniej – zapraszamy do naszej księgarni tylkorelaks.pl

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.