Z rymem o Wyspach Pieprzowych – konkurs!!!

Przegląd

Z rymem o Wyspach Pieprzowych – konkurs!!!

Zapraszamy do wspaniałej zabawy promującej najnowszą książkę Anety Skarżyński – „Wyspy Pieprzowe”. Nie będzie to tylko zabawa, ale również okazja do nabycia tej właśnie książki z autografem autorki.

Co należy zrobić by stać się jej posiadaczem!??!

Otóż, należy wykazać talentem fraszkowym i wymyśleć czterowersową rymowankę promującą Wyspy Pieprzowe! Co Wy na to!? Wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w konkursie.

Organizatorem konkursu są portal Czytamy.to a fundatorem nagród wydawnictwo Psychoskok. W konkursie przewidujemy 3 miejsca, w których za dwa pierwsze do wygrania będzie najnowsza powieść Anety Skarżyński „Wyspy Pieprzowych” z autografem autorki, a zwycięzca miejsca trzeciego otrzyma nagrodę w postaci ebooka „Wysp Pieprzowych”.

konkurs

Konkurs zostanie zorganizowany na portalu Czytamyto.pl na którym to zgłaszać będziecie swoje propozycje fraszek. Konkurs potrwa do końca grudnia 2015 r. (31.12.12015). Rymowanki należy wpisywać w komentarzach na stronie konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 4 stycznia 2016 r. Zwycięzców powiadomimy o wygranych drogą emailową.

Strona konkursu: https://www.facebook.com/notes/czytamyto/konkurs-z-rymem-o-wyspach-pieprzowych/969875779750977

A dla tych którzy chcieliby kupić powieści Anety Skarżyński podajemy link do księgarni Bonito, gdzie można nabyć wszystkie trzy części trylogii Wysp.

Polub organizatorów konkursu na Facebooku

Logo Psychoskok

czytamy to

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.