Seria Nie gryzie dla średnio zaawansowanych

Przegląd

Seria Nie gryzie dla średnio zaawansowanych

Książka + CD Audio

nie gryzie seria

Unikalna metoda aktywnej nauki

Bestsellerowa seria do nauki języków obcych Nie gryzie powiększyła się właśnie o podręczniki dla średnio zaawansowanych! Od teraz dostępne są kursy na poziomie B1-B2 do nauki niemieckiego i angielskiego.

Książka opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: znajomość słownictwa (także potocznego), trudniejszych konstrukcji gramatycznych oraz czytanie i rozumienie ze słuchu.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdują się ciekawe teksty, przystępnie wyjaśniona gramatyka, dialogi i scenki sytuacyjne, porcja słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o krajach anglojęzycznych. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka dodatkowy rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności rozwijaniu umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu.

Dołączona do kursu płyta CD Audio zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów, ciekawostki o krajach anglojęzycznych oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego.

Cena: 34,90 zł

Liczba stron: 200

Edgard, Warszawa 2015

Angielski nie gryzie! Dla średnio zaawansowanych ISBN 978-83-7788-573-4

Niemiecki nie gryzie! Dla średnio zaawansowanych ISBN 978-83-7788-574-1

Więcej informacji na http://www.jezykiobce.pl/

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.