Gry z serii Memory na trzy sposoby, poleca Edgard

Przegląd

Memory na 3 sposoby
Pamięć •Spostrzegawczość • Refleks

Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności
dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+

Memory_ma_3_sposoby

Gry z serii Memory na trzy sposoby to wyjątkowa propozycja dla rodziców dzieci w różnym wieku i o różnym temperamencie. Trzy różne warianty każdej gry (Pamięć, Spostrzegawczość, Refleks) odpowiadają kolejnym poziomom trudności, dzięki czemu dzieci nie znudzą się zabawą i będą mogły ją sobie stopniowo utrudniać. W czasie fascynującej zabawy będą ćwiczyć zapamiętywanie, koordynację wzrokowo-ruchową i koncentrację oraz rozwijać spostrzegawczość i refleks. Najmłodsze dzieci będą rozwijać umiejętność nazywania codziennych czynności, a starsze nauczą się porównywania i formułowania wniosków przyczynowo-skutkowych.

2+ Pamięć – to najprostszy i najpopularniejszy wariant gry przeznaczony przede wszystkim dla najmłodszych graczy, który polega na zapamiętaniu, gdzie leży drugi element z pary.

4+ Spostrzegawczość – ten wariant powstał z myślą o nieco starszych dzieciach. Gracze muszą zapamiętać, gdzie leży drugi element z pary i wskazać przynajmniej jedną z trzech różnic, które są ukryte na kartach.

6+ Refleks – to rozgrywka dla starszych dzieci, w której liczy się szybkość. Kiedy graczowi uda się odkryć parę kart, zadaniem wszystkich uczestników jest jak najszybsze wskazanie różnic – trzech, dwóch lub jednej różnicy w zależności od tego, co ustalicie przed rozpoczęciem gry.

W skład pakietu wchodzą: 20 usztywnianych i trwałych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, co gwarantuje bezpieczną zabawę, oraz instrukcja do gry. Dodatkową zaletą kart są atrakcyjne, kolorowe ilustracje pobudzające dziecięcą wyobraźnię.

W serii ukazały się: Memory na 3 sposoby Co robimy? i Memory na 3 sposoby Zwierzyniec.

Cena każdego zestawu: 29,90 zł
Edgard, Warszawa 2015
EAN Co robimy? 9788377885680
EAN Zwierzyniec 9788377885673


Więcej informacji na www.KapitanNauka.pl
Kapitan Nauka jest również na facebooku:
www.facebook.com/KapitanNauka

Kategorie: Edukacja
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.