Najnowsza powieść autorek bestsellerowej „Niani w Nowym Jorku” pt. „Prezydencki romans”

Przegląd

image002Emma McLaughlin, Nicola Kraus

Prezydencki romans

Nowa powieść autorek bestsellerowej Niani w Nowym Jorku

Przełożył Mirosław P. Jabłoński

ISBN 978-83-7818-697-7

Jamie McAlister właśnie skończyła studia. Jedynym, na co może liczyć, jest etat w Starbucksie, niespodziewanie jednak trafia na dziesięciotygodniowy prestiżowy staż w Białym Domu. Przypadkowe spotkanie z prezydentem Gregiem Rutlandem zapoczątkowuje flirt, który jednak szybko przeradza się w coś o wiele poważniejszego. Gdy wychodzą na jaw intymne szczegóły ich związku, Jamie wraz z najbliższymi znajdzie się w ogniu wyrachowanej publicznej nagonki prowadzonej przez politycznych wrogów Grega, a być może – bez względu na łączące ich uczucie – także przez niego samego…

Przejmujący portret młodej kobiety uwikłanej w wielką politykę, gorzka satyra na tabloidyzację życia, wszystko to jednak okraszone charakterystycznym dla tandemu autorek ciętym, niepozbawionym pikanterii dowcipem.

Zmysłowa, niekiedy mroczna, skandalizująca przypowieść o tym, co może się zdarzyć, gdy za obiekt uczuć obierzesz sobie prezydenta Stanów Zjednoczonych”.

„Kirkus Review”

„Bezkompromisowe spojrzenie na cenę sławy. Ta pełna współczucia relacja z życia dziewczyny, która w życiu boleśnie zbłądziła, pochłonie cię w całości”.

„Booklist”

Emma McLaughlin i Nicola Kraus – niezwykle popularne autorki Niani w Nowym Jorku, światowego bestsellera (ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy), który doczekał się także ekranizacji ze Scarlett Johansson w roli głównej, oraz równie poczytnych powieści, m.in.: Powrót niani, Pracująca dziewczyna, Dedykacja i Reality show. Obecnie tworzą scenariusze telewizyjne i filmowe, a także zajmują się tematyką gender na tle współczesnej skorporatyzowanej Ameryki.

Kategorie: Literatura
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.