Piękny nieznajomy – Kontynuacja międzynarodowego bestsellera Piękny drań

Przegląd

Piękny nieznajomy
Christina Lauren

piękny nieznajomy

Format: 140 x 205 mm
Stron: 368
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Katarzyna Krawczyk
Wydanie: wyd. 1
Premiera: 15.06.2015
Sugerowana cena det.: 32,90 zł

Kontynuacja międzynarodowego bestsellera Piękny drań
Uroczy angielski playboy oraz dziewczyna, która postanowiła żyć pełnią życia. I sekretny związek przepojony namiętnością.

Uciekając od niewiernego partnera i nieudanego związku, Sara Dillon przenosi się do Nowego Jorku. Szuka zabawy bez zobowiązań. Spotkanie w klubie z intrygującym i seksownym nieznajomym ma takie być. Sara chce odkryć niegrzeczną stronę swej kobiecej natury, a poznany mężczyzna zgadza się być jej przewodnikiem w tej podróży… Nie jest tajemnicą, że Max Stella lubi kobiety, chociaż jeszcze nie trafił na taką, którą chciałby zatrzymać przy sobie na dłużej. Przystojny drań z Wall Street ma na swym koncie wiele podbojów, lecz dopiero przy Sarze zaczyna się zastanawiać, czy liczy się dla niego coś więcej.

„To ostra przejażdżka po świecie dzikich namiętności, pożądania, niegrzecznych Piękny nieznajomy zabaw, ale także historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i zaufania. Miejscami zabawna, innym razem wzruszająca opowieść o Sarze i Maksie, których przeznaczenie wrzuca najpierw w świat nieokiełznanych pragnień, a potem pokazuje, że najważniejsza w życiu jest miłość i wierność. Gorąco polecam!”. Agnieszka Lingas-Łoniewska autorka bestsellerów Zakręty losu i Szukaj mnie wśród lawendy

Kategorie: Literatura
Tagi: Zysk i S-ka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.