Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia

Przegląd

Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia
Świetna zabawa, która pomoże… w usprawnieniu dykcji. Ćwiczenia i łamańce językowe proponuje Mirosław Oczkoś, specjalista od emisji głosu i wystąpień publicznych.

Każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest poprawna dykcja. Książka „Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia” przeznaczona jest zarówno dla osób, które pracują głosem na co dzień – dziennikarzy, aktorów, prezenterów, nauczycieli – jak i dla wszystkich, którzy chcieliby usprawnić swoją wymowę, od ludzi biznesu po studentów przygotowujących się do egzaminu.

Nauka dykcji jest najśmieszniejszą i najradośniejszą nauką znaną we współczesnym świecie. Czy oznacza to, że jest nauką niepoważną? Absolutnie nie – jest to jak najbardziej poważna wiedza, wypracowana przez lata, przez bardzo poważnych ludzi. Najśmieszniejsza i najradośniejsza jest dlatego, że w czasie jej zdobywania możecie i powinniście się dobrze bawić. – pisze autor, Mirosław Oczkoś, we wstępie do książki. Dzięki podstawowym informacjom teoretycznym zawartym w tej książce można lepiej poznać aparat mowy, a ćwiczenia i łamańce językowe usprawnią wymowę i pomogą utrwalić nabyte umiejętności. Zaproponowane ćwiczenia rozluźniające i rozgrzewające, doskonalące dykcję, usprawniające pracę języka, warg, szczęk i podniebienia miękkiego można wykonywać wszędzie – w domu, w samochodzie, w drodze do pracy.

Do książki dołączono płytę CD z nagraniami pomagającymi w ćwiczeniu wymowy. Publikacji towarzyszą również dostępne w internecie – na stronie www.sztukamowienia.pl – filmy edukacyjne z autorem w roli głównej.

Sztuka-mowienia-Oczkos

Sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia
Mirosław Oczkoś
Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-7773-322-6
Stron 240
Format 165×235
Cena: 29,90 zł
Oprawa miękka
Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.