Trzy twarze damy Sarah MacLean – nowy bestseller w serii AMBERA Romans Historyczny

Przegląd

Sarah MacLean

Trzy twarze damy

Trzy twarze damy

Jest królową londyńskiego półświatka i najbardziej wpływową kobietą w Anglii. Zna sekrety najznakomitszych rodów. Pewien mężczyzna może jednak odkryć, kim jest naprawdę…

W świetle dnia jest lady Georgianą, szlachetnie urodzoną damą. Przed laty jej reputacja została zszargana. A salony arystokratyczne tego nie wybaczają. Została wykluczona z dobrego towarzystwa.

Pod osłoną nocy, w ciemnych zaułkach Londynu, wciela się w tajemniczego właściciela jaskini hazardu, w której goszczą ludzie z najwyższych sfer….

Duncan West, magnat prasowy z niejasną przeszłością, nie pozostaje obojętny wobec pięknej kobiety. Nawet okrytej niesławą. Chce poznać prawdę o Georgianie. Ale jego ciekawość będzie groźna nie tylko dla lady. Bo inni także prowadza podwójne życie…

Sarah MacLean skończyła studia historyczne na Uniwersytecie Harvarda. Potem odkryła książki Jane Austen. I już widziała, co będzie robić w życiu.

Od 2010 roku pisze bestsellerowe romanse historyczne. Wszystkie trafiają na listy „New York Timesa” i „USA Today”, zdobywają najwyższe nagrody gatunku i są wydawane w 17 krajach.

Przyjaciel z dzieciństwa  Róże miłości  Nauczka dla księcia2

Kategorie: Literatura
Tagi: Amber

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.