In Vitro. Ważne rozmowy na trudny temat

Przegląd

Zapraszamy do lektury książki, w której głos zabierają osoby bezpośrednio związane z tematem in vitro.

 

Już za tydzień premiera książki

 

IN VITRO

Ważne rozmowy na trudny temat

Bogda Pawelec

 

Obiektywne i przystępnie o in vitro. Głosy ekspertów, psychoterapeutów, lekarzy i naukowców. Historie dzieci i rodziców.

InVitro

Książka dla osób, które stoją w obliczu podejmowania ważnej i trudnej decyzji o zastosowaniu in vitro; ale także dla wszystkich,

którzy chcą zgłębić ten temat.

Bogda Pawelec pragnie przybliżyć czytelnikowi w sposób obiektywny i przystępny wiedzę na temat in vitro. Książka składa się z 14 rozmów z najwybitniejszymi specjalistami zajmującymi się tą tematyką (lekarzami, naukowcami, psychoterapeutami), a także rodzicami dzieci poczętych metodą in vitro.  Metoda, której mówi się od wielu lat – głośny, mocny oraz bardzo aktualny temat. Według danych pozyskanych w trakcie kampanii i badań „Płodna Polka”, problem niepłodności dotyka już ok. 15% par.

Jest to pierwsza pozycja na polskim rynku wydawniczym, która w obiektywny i przystępny sposób mówi o in vitro. Rozmówcami są znamienite sławy medycyny, mikrobiologii oraz psychologii, a także rodzice dzieci poczętych metodą in vitro.

Bogda Pawelec, jako pierwsza w Polsce zajęła się psychoterapią i pomocą psychologiczną skierowaną do osób zmagających się

z problemem niepłodności. Autorka wielu artykułów oraz dwóch książek poruszających tematykę niepłodności. Współzałożycielka i ekspertka Stowarzyszenia Nasz Bocian.

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Buchmann, Foksal

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.