Moje dziecko. Od ciąży do trzeciego roku życia

Przegląd

Książka, w opracowaniu której brali udział doświadczeni lekarze i położnicy dysponujący najnowszą wiedzą w zakresie swoich specjalności, posłuży rodzicom przez całą ciążę, podczas porodu i pierwszych trzech lat życia dziecka.

Liczne i cenne rady praktyczne autorów, oparte na wiedzy i doświadczeniu, dotyczą wszystkich ważnych zagadnień, począwszy od przygotowania do porodu poprzez karmienie i pielęgnację małego dziecko, do chorób wieku dziecięcego.

Wszystkie te informacje z pewnością pomogą przygotować się rodzicom do przyjścia na świat dziecka, a potem świadomie czuwać nad jego rozwojem psychicznym i fizycznym.

Broszura Moje dziecko 2014

Jak rozpoznać, że zbliża się poród? Kiedy można wyjść z noworodkiem na pierwszy spacer? Jak często należy kąpać dziecko? Które zabawy pobudzają rozwój malca? Jakie są objawy chorób zakaźnych? – na te pytania przyszli rodzicie na pewno znajdą odpowiedzi, a  obszerne i wyczerpujące objaśnienia teoretyczne pomogą rozwiać wiele innych wątpliwości.

Wizualizacja-Moje-dziecko1

Poradnika tego nie powinno zabraknąć w domowej biblioteczce. Spośród wielu dostępnych na rynku nie bez powodu właśnie ten od lat zalicza się do najpopularniejszych.

Więcej na:

www.rea-sj.pl.

www.facebook.com/kajtus.rea

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Rea, Rea-sj

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.