Kuchnia domowa dla diabetyków

Przegląd

Kuchnia domowa dla diabetyków
Ponad 200 przepisów z myślą o zdrowej, zbilansowanej diecie

Kuchnia diabetycy okladka
Jedzenie to jedna z ogromnych przyjemności, jakie oferuje nam życie. Cukrzyca nie oznacza, że musimy z nich rezygnować. Nie musisz wyrzekać się wszystkich ulubionych dań, możesz z powodzeniem próbować nowych przepisów. Najważniejsze jest, by dieta była zbilansowana i zawierała zróżnicowane pokarmy. Korzystając z tej książki, przekonasz się, że dieta osób cierpiących na cukrzycę jest taka sama, jak polecana wszystkim innym ludziom – zawiera mało tłuszczu i soli, za to dużo owoców i warzyw. Zdrowa dieta może być smaczna i niekłopotliwa. W książce podano wiele przepisów, które ułatwią ci odpowiednie odżywianie.

Książka zawiera:
* Ponad 200 przepisów przygotowanych specjalnie z myślą o zdrowej, zbilansowanej diecie, odpowiedniej dla całej rodziny. Oprócz przepisów na smaczne dania z mięsa i makaronów znajdziemy również pomysły na znakomite przystawki i dania wegetariańskie, wspaniałe ciasta i desery, a także przepisy na dania świąteczne i potrawy dla dzieci.
* Opisowi wykonania każdego dania towarzyszy analiza wartości odżywczych: kaloryczność, zawartość tłuszczu, białek i węglowodanów w jednej porcji.

Możesz teraz cieszyć się smakiem wielu smacznych potraw bez względu na to, czy przygotowujesz drobną przekąskę dla siebie, czy kolację dla zgłodniałego nastolatka.

Kuchnia domowa dla diabetyków. Wyd. 3
Stella Bowling

Wydawnictwo RM

ISBN 978-83-7773-362-2

Stron 224

Format 165×235

Oprawa broszurowa

Cena: 29,90 zł
Odwiedź nas w internecie: www.rm.com.pl

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.