Życie po śmierci, czy to możliwe?

Życie po śmierci, czy to możliwe?

Przegląd

Życie po śmierci, czy to możliwe? Rozmowa o ludzkości, jej historii, życiu oraz przyszłości tylko w książce Michała Wancerza „Wywiad ze śmiercią”Logo Psychoskok

„Przedstawiam Państwu człowieka wyjątkowego w skali świata. Świata, w którym żyjemy, i który znamy. Człowieka, który wrócił z zaświatów wraz z całą wiedzą, do jakiej człowiek otrzymuje dostęp po śmierci. Jak sam twierdzi, dostał znak że już czas podzielić się tą wiedzą z ludzkością”.

Chyba każdy z nas myślał wielokrotnie o tym, co się z nami dzieje po śmierci, czy śmierć ciała oznacza ostateczny koniec? Czy może jak mówią religie jest to początek życia w innym wymiarze? Często te i wiele innych pytań tkwią w nas bez jednoznacznej odpowiedzi. Dlatego wielką popularnością cieszą się wszelkie publikacje dotyczące osób, które przeżyły tak zwaną śmierć kliniczną. Próbujemy dowiedzieć się od nich jak „tam” jest. Psychoskok przedstawia „Wywiad ze śmiercią”, który daje odpowiedzi na mnóstwo pytań dotyczących tego, co dzieje się z nami po śmierci i nie tylko.

Książka jest wywiadem – rzeką z człowiekiem, który nie chce ujawniać swojej tożsamości.

Zdaję sobie sprawę z tego, iż książka ta stać się może bestsellerem na całym świecie. Utrzymanie w tajemnicy tożsamości autora byłoby niemożliwe, a właśnie na tym w tej chwili zależy mi najbardziej”.

  • Tak, to prawda, rozmawialiśmy o tym, iż Pana tożsamość musi pozostać tajemnicą, lecz czy nie wydaje się Panu, że przez to wielu ludzi nie uwierzy w to, o czym, za chwilę będzie Pan opowiadał? Czy nie przyszło Panu na myśl, że ta cała tajemniczość wokół Pana osoby przysporzy tylko negatywnych recenzji i opinii tej książce? Sam Pan powiedział, że zależy Panu, aby książka ta trafiła do jak największej liczby ludzi. A ludzie lubią dowody.

  • Nie interesuje mnie to, czy ludzie uwierzą mi, czy też nie. Nie interesuje mnie żadne, jak Pan to nazwał, negatywne recenzje. Takimi rzeczami przejmują się pisarze, którzy chcą zarobić na swojej książce, a pisanie jest ich pracą zarobkową. Ja na tej książce nie zamierzam zarabiać.

Książka jest przedziwną lekturą, z którą jednak warto się zapoznać. Ów mężczyzna, a zarazem główny i jedyny jej „bohater” zginął w wypadku samochodowym, a po czterech godzinach śmierci powrócił do życia. Medycyna zna przypadki, w których lekarz nie wyczuł minimalnego tętna u pacjenta, tym samym stwierdzając zgon. Ale opisany w książce przypadek jest inny. Mężczyzna, który uległ wypadkowi podłączony był do najnowszej aparatury monitorującej wszelkie funkcje życiowe, łącznie z aparaturą EEG do zapisu fal mózgowych. Z przyrządów tych wynikało, że mężczyzna nie żyje.

Oczywiście śmierć mająca kluczowe znaczenie w tej publikacji, nie była powodem do jej powstania. Głównym argumentem jest to co zdarzyło się po śmierci.

Człowiek ten powrócił do świata żywych bogatszy o wiedzę niedostępną ludziom, jednak nie zamierza zatrzymywać jej tylko dla siebie, lecz poprzez rozmowę z autorem dzieli się nią z nami. Tajemniczy rozmówca wie, jak powinniśmy żyć, wie, co dzieje się z nami po śmierci, ma też wiedzę na temat tego, co się wydarzy w przyszłości. Podobno za kilka lat odkryjemy tunele czasoprzestrzenne i wymyślimy nowy rodzaj kosmicznego paliwa. Odpowiada też na pytanie skąd się wzięliśmy jako ludzie i czy istnieje Bóg. Rozmówca mówi też o historii ludzkości, o życiu w kosmosie, o mechanizmie naszego rozwoju i rozwoju naszej cywilizacji. Informacje, które przekazuje często brzmią znajomo. Są mieszanką kosmologii, idei religijnych, psychologii, fizyki kwantowej, i jeszcze kilku innych dziedzin nauki. Dlaczego więc mielibyśmy traktować je inaczej niż publikacje prasowe pojawiające się w gazetach w dziale nauka? Ponieważ przekazuje je człowiek, którego ciało przez kilka godzin było martwe, lecz on sam nie umarł. Przebywając w innym wymiarze posiadł wiedzę, którą dzieli się z nami poprzez rozmowę z Michałem Wancerzem.

=Książka na pewno wzbudzi wiele kontrowersji w środowiskach religijnych i naukowych, lub zostanie przez nie zignorowana

Można ją przeczytać z dużym dystansem do zawartych w niej treści i potraktować jako swojego rodzaju ciekawostkę, można również uwierzyć w przekazywane w niej informacje. To z jednej strony prawo wyboru, z drugiej umiejętności perswazyjnych rozmówcy Michała Wancerza. Ci, którzy są gotowi na taką wiedzę, zapoznają się z nią, ocenią, zaakceptują, lub odrzucą wedle swoich przekonań. Ci, którzy na nią nie są jeszcze gotowi, obrzucą tę książkę błotem.

Po której stronie staniesz Ty, drogi Czytelniku?

Wywiad ze śmiercią - przód

Tytuł: „Wywiad ze śmiercią”

Autor: Michał Wancerz

Wydawnictwo: http://wydawnictwopsychoskok.pl/

Kategoria: Literatura faktu

ISBN: 978-83-7900-251-1

Miejsce i rok wydania: Konin, grudzień 2014

Oprawa: Miękka

Liczba stron: 278

http://autorzy365.pl/wyszukiwarka/wyszukaj

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/241930/wywiad-ze-smiercia

http://krolowamoli.blogspot.com/2015/01/wywiad-ze-smiercia.html

Książka do kupienia między innymi w:

http://bonito.pl/k-1338137-wywiad-ze-smiercia

Cała oferta wydawnicza Psychoskoku w księgarni Bonito:

http://bonito.pl/wydawnictwo/psychoskok/0

Polub nas na Facebooku

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.