Praca z dzieckiem ryzyka dysleksji i dysgrafii

Praca z dzieckiem ryzyka dysleksji i dysgrafii

Przegląd

Praca z dzieckiem ryzyka dysleksji i dysgrafii

Anna Klim-Klimaszewska

 

Okładka miękkaPraca z dzieckiem ryzyka dysleksji i dysgrafii grzbiet 17_4 mm.i

ISBN 978-83-64185-75-5

EAN 978-83-64185-75-5

Cena detaliczna 49,90 zł

Wydanie pierwsze

Data wydania 05.02.2015

Wydawnictwo ERICA

Dzieci mogące mieć w przyszłości problemy z czytaniem i pisaniem można zauważyć już w przedszkolu.

W pierwszym rozdziale książki przedstawiona jest problematyka ryzyka dysleksji i dysgrafii. W drugim omawiana jest organizacja zajęć terapeutycznych. Natomiast w rozdziale trzecim znalazły się praktyczne rozwiązania w postaci metod, ćwiczeń, scenariuszy zajęć i planów pracy przydatne podczas prowadzenia zajęć terapeutycznych w przedszkolach z dziećmi ryzyka dysleksji i dysgrafii.

Książka przeznaczona jest dla studentów studiów pedagogicznych o specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, ale także dla kochających rodziców, którzy pragną zrozumieć problematykę dysleksji i dysgrafii oraz chcą pomóc swoim pociechom.

Anna Klim-Klimaszewska – prof. nzw. dr hab., pedagog zajmujący się problematyką wychowania przedszkolnego, pełni funkcję kierownika Katedry Dydaktyki w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Jest autorką ponad 200 publikacji o charakterze naukowym i popularnonaukowym wydawanych w kraju i za granicą.

 

www.wydawnictwoErica.pl www.tetraerica.pl

Tagi: IW Erica

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.