WYSADZIĆ ROSJĘ – książka zakazana na terytorium Rosji

WYSADZIĆ ROSJĘ – książka zakazana na terytorium Rosji

Przegląd

Rebis chciałby dzisiaj przypomnieć książkę Wysadzić Rosję autorstwa Aleksandra Litwinienki i Jurija Felsztyńskiego, tak bardzo aktualną w dzisiejszych czasach.  Publikacja przedstawia przerażający obraz Rosji we władaniu służb specjalnych! Książka do dzisiaj jest zakazana na terytorium Rosji.

wysadzić rosję

Budzący grozę obraz Rosji – zniewolonej  i skorumpowanej przez służby specjalne. To  także oskarżenie Putina i sił, które wyniosły go do władzy.

Litiwienko, któremu za głoszenie prawdy przyszło zapłacić najwyższą cenę, podaje nazwiska zabójców, kwoty, które im zapłacono i grup mafijne, jakie reprezentują. Książka dotyczy serii zamachów bombowych z 1999 roku, w których zginęło ponad 300 osób. Opisane w najmniejszych detalach zamachy, o które oskarżono Czeczeńców, spowodowały wybuch drugiej wojny czeczeńskiej, i utorowały Putinowi zwycięstwo w wyborach prezydenckich.

Aleksander Litwinienko i współautor, historyk Jurij Felsztiński, oskarżają rosyjskie służby specjalne o zorganizowanie zamachów na budynki mieszkalne w 1999 r. i obciążenie odpowiedzialnością za nie czeczeńskich bojowników.

Zabójstwo Aleksandra Litwinienki, to pierwszy w historii akt międzynarodowego terroryzmu atomowego” Wiktor Suworow

 

Litwinienko został zamordowany, tak jak przewidywał: „Zagrozili mi, że mnie zabiją, wrzucą pod pociąg, jeśli nie przestanę”.

 

Książka, która podobno była w obiegu, ale naprawdę nie była dostępna. Teraz w końcu została wydana, a jeśli ktokolwiek myśli, że zna jej zawartość, to się myli. Wymaga naszej uwagi, ponieważ Litwinienko twierdzi, że wie, gdzie pogrzebano ofiary, kto je zabił, kto wykopał groby i kto wydał rozkazy, które sprawiły, że demokratyczny rząd jest całkowicie kontrolowany przez FSB”

Nicholas Shakespeare, „Daily Telegraph”

Kategorie: Historia
Tagi: Rebis

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.