Praca w chmurze, czyli po co bibliotekarzom Dysk Google

19 listopada 2014 r. o godzinie 18.00 odbędzie się webinarium pt. „Praca w chmurze, czyli po co bibliotekarzom Dysk Google”. Webinarium należy do cyklu internetowych spotkań poświęconych nowym mediom i narzędziom przydatnym w pracy bibliotek, organizowanych przez sieć bibliotekarzy LABiB we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Webinaria są uzupełnieniem cyfrowego miesiąca z LABIBem “Get IT” – na portalu labib.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Podczas webinarium zastanowimy się, czym jest chmura i porozmawiamy o tym, jak wykorzystać narzędzia do pracy w chmurze tak, by nasze działania przebiegały sprawniej i wygodniej. Do udziału w webinarium zapraszamy wszystkich chętnych bibliotekarzy (i nie tylko): tematyka jest na tyle szeroka, że zainteresuje wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu IT.

PREZENTUJE
Marta Kostecka – bibliotekarka w Mediatece Akademii Sztuki w Szczecinie, aktywna członkini liderskiej sieci dla blibliotkarzy LABiB, fascynatka nowych technologii i nowych mediów w służbie bibliotekom. Praktykuje zawodowo edukację informacyjną i medialną.

PROWADZI
Dorota Kostowska
– główna specjalistka ds. szkoleń, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Czat moderuje Elżbieta Matonóg, sieć LABiB.

Kliknij w poniższy link do formularza rejestracyjnego – wystarczy wpisać w nim imię, nazwisko i adres mailowy. Zaraz po rejestracji, na wskazany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie udziału w webinarium, w którym znajdziesz przycisk „Dołącz”. 19 listopada wystarczy wiadomość po prostu otworzyć, kliknąć w przycisk i dołączyć do spotkania!

https://frsi.clickmeeting.com/LABiB

Przeczytaj o webinarium na internetowej ulotce poniżej!
Aby zobaczyć pełną treść ulotki, użyj paska przewijania po prawej stronie. Możesz też otworzyć ulotkę w serwisie www.smore.com.

Tagi: biblioteki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.